Ruda Śląska CENTRUM!!!SPRAWDŹ WARTO!!!Zaproponuj cene.

Witam serdecznie,
przedmiotem aukcji jest przytulne,ustawne mieszkanie znajdujące się w Rudzie Śląskiej(centrum) dzielnicy Nowy Bytom.
Czynsz całkowity wraz z wodą wynosi 236zł!!!
Do dyspozycji jest również strych i piwnica.
TV kablowa+internet!!! !!!Obiekt jest po gruntownym remoncie!!!
!!!Mieszkanie nie wymaga nawet najmnieszego wkładu finansowego.!!!
Podłogi w całym mieszkaniu zostały wyrównane,ocieplone płyta OSB (22mm)na górę pianka (7mm) + panele (AC6) z woskowanymi krawędziami (co zapobiega dostaniu się wody pod panele).Ściany i sufity w całym mieszkaniu:zrzucone tynki,ocieplone styropian (20mm) + płyta (GK)pokryte farbami lateksowymi.Cała instalacja elektryczna została zastopiona na nową według najnowszych norm w każdym pomieszczeniu lampy oraz kontakty są na osobnych bezpiecznikach + główne zabezpieczenie.Okna PCV wzmacniane na podwujnej uszczelce + wywietrzniki okienne.Wszystkie drzwi oraz ościeżnice nowe (wejściowe drzwi pełne w środku + dwa zamki).Ogrzewanie w całości nowe ekologiczne zasilane Gazem kocioł dwufunkcyjny z zamkniętą komorą spalania (przy tak dobrym ociepleniu ogrzewanie jest bardzo oszczędne) Łazienka płytki gresowe,zestaw podynkowy,kabina z hydromasażem.
Cała instalacja wodno-kanalizacyjna jest nowa,woda w całym mieszkaniu została poprowadzona w miedzi.Cały remont został zrobiony bardzo dobrze i solidnie.
Na wszystko posiadam komplet rachunków(ok 40000 tys zł kwota nie zawiera kosztów robocizny) jak również wszelkie pozowolenia i projekty.
Mieszkanie sprzedaję razem ze wszystkim co jest widoczne na zdjęciach: melble, urządzenia RTV.AGD itd. Budynek jest po niedawnym remoncie dachu, poprowadzono nową wentylację,nowe rury doprowadzające gaz, wstawiono nowe drzwi wejsciowe, odświeżono klatkę schodową. Mieszkanie znajduje się w samym centrum miasta idealna lokalizacja!!!
Bardzo dobry dostęp do komunikacji miejskiej, w niedalekiej odległości znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe.
Łatwy i szybki dojazd do drogowej trasy średnicowej i A4- ki.(ok 2 km) Z okna mamy widok na park z drugiej strony rynek, kościół.
Na wysiągnięcie ręki mamy:biedronkę,netto,tesco,carrefour,targ,urząd miasta,urząd stanu cywilnego,dom kultury,poczta,przedszkole,szkoły podstawowe,zawodowe,technikum,liceum,policja,straż miejska,straż pożarna,przychodnia zdrowia,pogotowie ratunkowe,basen:kryty i otwarty,Aqua Park,siłownie,ok 22 różne banki,kantory,delikatesy,fryzjery,piekarnie od koloru do wyboru itp. itd. Dla zainteresowanych posiadm więcej zdjęć,mogę przesłać na meil-a. MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ BEZ POŚREDNIKÓW!!! Zadzwoń zaproponuj cene …