Rozlicz PIT za darmo - Wrocław

Fundacja Przyjazny Dom im. Stanisława Jabłonki zaprasza do swojego ośrodka, w którym księgowi organizacji pomogą rozliczyć PIT. Księgowi ośrodka w ramach akcji „Rozlicz PIT za 1 uśmiech” pełnią dyżury w każdy poniedziałek i piątek, w godzinach od 9 do 15. Pomoc jest oferowana w zamian za przekazanie 1% podatku na rzecz Fundacji Przyjazny Dom.
Aby zapewnić zainteresowanym możliwość konsultacji w komfortowych warunkach, przedstawiciele organizacji zachęcają do indywidualnego umawiania się na spotkanie pod numerem telefonu podanym poniżej ogłoszenia.
Akcja „Rozlicz PIT za 1 uśmiech” potrwa do końca kwietnia. Ośrodek Fundacji mieści się przy ul. Okulickiego 2 we Wrocławiu (Zakrzów). Dotrzeć do niego można m.in. autobusami 128 oraz 130. Fundacja Przyjazny Dom im. Stanisława Jabłonki – to wrocławska organizacja pozarządowa, która składa się z Domu Pomocy Społecznej i Środowiskowego Domu Samopomocy.
Zebrane fundusze pozwolą Fundacji dofinansować letni turnus z rehabilitacją dla Podopiecznych – osób z niepełnosprawnością intelektualną.