Rogów Opolski k/Opola - do sprzedaży dom o pow. użytkowej 180 m2

Do sprzedaży pięknie położony, na spokojnym i cichym osiedlu w miejscowości Rogów Opolski (20 km od Opola, 8 km od Krapkowic, 1 km od wjazdu na autostradę A4), nowoczesny, bardzo jasny, komfortowy dom, o powierzchni użytkowej 180m2, posadowiony na 13,05 arowej ładnie zagospodarowanej działce. Dom wolnostojący, dwukondygnacyjny, w połowie podpiwniczony, z wolnostojącym bardzo dużym garażem o pow. ok. 50m2 połączonym z pomieszczeniem gospodarczym o pow. ok.20m2.
Budynek energooszczędny, o wysokim wskaźniku termoizolacji . Ściany zewnętrzne pokryte wysokiej jakości tynkiem akrylowym. Stolarka okienna PCV z szybami zespolonymi. Instalacje: elektryczna, wod-kan i c.o. wykonane są w nowej technologii. Ogrzewanie i ciepła woda zasilane z dwufunkcyjnego kotła olejowego lub drugiego kotła na pelety wspomaganego zamontowanymi na dachu ogrzewaczami solarnymi.
Budynek po przeprowadzonym w 2008 r. generalnym remoncie.
Dom składa się z trzech części użytkowych:
* dziennej – położonej na parterze – w skład której wchodzą: otwarty hall połączony z bardzo dużym salonem z kominkiem, oddzielnej kuchni z jadalnią, pokoju pełniącego funkcję gabinetu oraz łazienki z wanną, kabiną prysznicową i WC. * prywatnej – położonej na piętrze – w skład której wchodzą: przedpokój, cztery duże sypialnie, łazienka z kabiną prysznicową i WC.
* gospodarczej w skład której wchodzą – położone w piwnicy pomieszczenie gospodarcze kotłowni wraz ze składem na opał, położone na parterze – spiżarka przy kuchni oraz garderoba, położony w ogrodzie – wolnostojący, bardzo duży dwustanowiskowy garaż z warsztacikiem i podnoszoną, segmentową bramą wjazdową sterowaną pilotem oraz pomieszczenia gospodarczego przy garażu pełniącego funkcję składu na drzewo do kominka oraz narzędzia ogrodowe.
Z salonu bezpośrednie wyjście na taras i do ogrodu.
Teren całej posesji pięknie zagospodarowany z dużą ilością krzewów ozdobnych i drzewek owocowych. Pomieszczenia mieszkalne wykończone są z niezwykłą starannością z materiałów wysokiej jakości.
W bezpośrednim sąsiedztwie nowa zabudowa jednorodzinna.
Miejscowość, w której położona jest nieruchomość posiada bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturę: szkoła, przedszkole sklep ogólnospożywczy i wielobranżowy, różnorodne punkty usługowe, tereny rekreacyjne (boisko, park, rzeka, las).
Rozwinięta komunikacja autobusowa PKS. Cena sprzedaży: 430.000,00 zł (do negocjacji) Agent prowadzący: Marek Dzięcielewski – licencja zawodowa pośrednika nr 16281. NEXT HOME Sp. z o.o. Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami.
www.nexthome.pl 04/04/14