Rezydencja na sprzedaż-Wielkopolski Park Narodowy

SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA! Nieruchomość usytuowana jest na terenie Wielkopolskiego Parku Narodowego, pomiędzy miejscowościami Puszczykowo, Trzebaw , Łódź i Steszew.
Budynek pochodzi z roku ok. 1870. W roku 2001 został odrestaurowany "od piwnic, po dach".Użyto najlepszej jakości materiałów, zapewniających komfort,przytulność i estetykę.Posiadłość znajduje się w spokojnej, oddalonej o 25 km od centrum Poznania okolicy, w samym sercu Wielkopolskiego Parku Narodowego, w bezpośredniej bliskosci jeziora Góreckiego i jeziora Łódzko-Dymaczewskiego. Dwie przestronne kondygnacje , po 180 m2 kazda zapewniają w 100% doskonałe warunki mieszkalne dla każdej rodziny. Na parterze znajduje się duży salon, kuchnia, jadalnia, pokój ( w tej chwili biblioteka), łazienka, pomieszczenie gospodarcze z zejsciem do piwnicy.
Na I pietrze znajduje się przestronny hol, 4 róznej wielkości pokoje i 2 łazienki.
Ogród utrzymany jest w wiejskim stylu. Znajduje się tu ogromna,trzystuletnia lipa i bardzo stary,wielki orzech. Oprócz jednego drzewa magnolii i rododendronów, pozostałe nasadzenia, to rodzime bzy,kaliny, jasminy…Ogród jest automatycznie nawadniany. Posesja ogrodzona jest murem, po części granitowym. Granitowe sa też scieżki i tarasy. Z pomieszczeń na parterze są wyjścia na taras: z salonu i jadalni po dwa, z kuchni jedno. Tarasy są z trzech stron domu, tak,że o kazdej porze dnia można cieszyć się słońcem i przyroda.
Posesja w Górce, to idealne miejsce dla miłosników przyrody i spokoju, artystów, przedstawicieli wolnych zawodów.
Polecam!