Recepta na Zdrowie-Lecząc ciało lecząc ból Tanio!!! SARNO

OSTATNIE SZTUKI !! CZYSZCZENIE MAGAZYNU !! KSIĄŻKA NIEDOSTĘPNA W SKLEPACH, NAKŁAD WYCZERPANY!! POSIADAM 30 SZTUK ! Recepta na zdrowie. Lecząc ciało, lecząc ból
Sarno John E. Wydawnictwo: IFC Press
Oprawa: miękka
Wprowadzono: 31-10-05
Stron: 258
Wymiary: 140×200 Ponad 750 tysięcy czytelników książek dr Sarno, tak jak i jego pacjentów, połączyła wspólna więź: odkrycie, że udręka większości bólów kręgosłupa – i ich leczenie – ma swe podstawy w umyśle.
W książce Recepta na zdrowie doktor Sarno wyjaśnia, w jaki sposób inne powszechne problemy zdrowotne są kreowane przez umysł… i mogą być przez niego wyleczone. Zaburzenia związane z bólem mięśniowo-szkieletowym osiągnęły w Stanach Zjednoczonych rozmiary epidemii, a większość lekarzy nie rozpoznaje ich ukrytej przyczyny. W tej budzącej uznanie książce dr Sarno odkrywa, jak wiele bolesnych stanów takich jak: większość rodzajów bólu pleców, szyi, migreny, urazów kręgosłupa szyjnego oraz zapalenie ścięgien mają swoje korzenie w tłumionych emocjach… i pokazuje, w jaki sposób mogą one być z powodzeniem leczone bez lekarstw, terapii fizykalnej lub operacji. Jego innowacyjny program przyniósł już satysfakcjonujące rezultaty tysiącom pacjentów. Nasz umysł i ciało są jednym, nierozerwalnie połączone. Jesteśmy silniejsi niż przypuszczamy i mamy więcej siły w naszym ciele niż – prawdopodobnie – zdajemy sobie z tego sprawę. Musisz nauczyć się wykorzystać ten wspaniały potencjał. Bolesne pytania
- Czy odczuwasz ciągły ból szyi, pleców lub barków, który nigdy nie przemija?
- Czy próbowałeś już leczyć się metodami konwencjonalnymi lub alternatywnymi takimi jak zioła i akupunktura, ale twoje problemy nadal utrzymują się?
- Czy cierpisz z powodu nowych, czasami obezwładniających stanów bólowych takich jak zespół cieśni nadgarstka, ból włókien mięśniowych i zespół post-polio – z których wszystkie są częściami zespołu napięciowego zapalenia mięśni, i zastanawiasz się, czy można je wyleczyć?
- Czy twoje wysiłki, aby wyleczyć chroniczny ból lub chorobę wydają się być syzyfową pracą?
- Czy obawiasz się lub jesteś podejrzliwy co do drogich procedur medycznych, włączając w to leki i operacje, które mogą być zawodne i mogą wcale nie poprawić twojego stanu?
- Czy chcesz zrozumieć, jak twój umysł i ciało oddziałują na siebie po to, by rozwiązać twoje problemy z bólem? Jeśli twoje odpowiedzi brzmią – `tak`, nie rozpaczaj. Jeszcze nie wszystko stracone. Torujący drogę doktor John E. Sarno, który pomógł tysiącom odczuwających ulgę pacjentów, przedstawia ci twoją najpotężniejszą broń, jaką dysponujesz w tej walce z bólem. Recepta na zdrowie wyjaśnia:
- W jaki sposób emocje stymulują umysł do wywoływania symptomów fizycznych?
- W jaki sposób TMS – zespół napięciowego zapalenia mięśni – jest główną przyczyną bólu pleców, szyi, barków i lędźwi?
- W jaki sposób tłumienie emocji może prowadzić do wrzodów trawiennych, zaburzeń układu krążenia, napięciowych i migrenowych bólów głowy, kataru siennego i mnóstwa innych dolegliwości?
- W jaki sposób nowe, czasami wywołujące ból, stany takie jak zespół cieśni nadgarstka, fibromyalgia oraz zespół post-polio są częścią TMS i mogą być skutecznie wyleczone? TANIEJ NIE ZNAJDZIESZ !! Koszt wysyłki listem poleconym + koperta: 10 zł