Pyrzyce-Wieś,jezioro,dom,budynki gospodarcze na dziełce 6800 m.

Zapraszam miłośników wiejskich klimatów do zapoznania się z propozycją zakupu budynku mieszkalnego z częścią gospodarczą.W skład całej nieruchomości wchodzą pozostałe dwa budynki gospodarcze-stodoła ok.100 m.i budynek ok.70 metrowy po byłej owczarni.Całość na działce o powierzchni 6800 metrów.Część mieszkalna ma ok.80 metrów i 3 pokoje po ok.20-25 metrów.Kuchnia z zachowaną kuchnią kaflową z fajerami.Łazienka razem z toaletą i oknem w ceramice kafelkowej.Ogrzewanie centralne zasilanie nowoczesnym piecem na opał stały i alternatywnie piecami kaflowymi.Do kąpieli woda z zasobnika podgrzewana kuchnią lub prądem.Okna nowe PCV.Na powierzchni strychowej jest dodatkowe mieszkanie 3 pokojowe oraz pozostała jeszcze duża część strychu.
W części gospodarczej są liczne pomieszczenia ok.130 metrów.Stodoła ma wielkość ok.100 metrów.Najnowszy budynek z 1974 roku był postawiony na potrzeby hodowli owiec.Obecnie mieszkają w nim kurki i kaczki.
Podwórze jest duże,przestronne.Całe obejście utrzymane w porządku i czystości.Gospodyni ma imponujący ogródek warzywny.
Miejscowość położona jest w pobliżu dużego Jeziora Sitno Wielkie z dostępną plażą.Dojazd drogą asfaltową.Do Szczecina to odległość 60 km.Pyrzyce 20 km. Doskonałe miejsce pod agroturystykę i prowadzenie działalności gospodarczej.
Zapraszam i polecam.