Przytulna kawalerka po generalnym remoncie!

Mieszkanie M-2 (34,2 m2) po generalnym remoncie. Do mieszkania przynależy piwnica. Wymienione zostały okna i drzwi wejściowe oraz 3 skrzydła wewnętrzne z ościeżnicami, wszystkie instalacje (gazowa, wodno-kanalizacyjna i elektryczna), oraz grzejniki. Gipsówki we wszystkich pomieszczeniach, łazienka i podłoga w kuchni w glazurze i terakocie firmy Paradyż, a w przedpokoju i pokoju panele firmy Egger AC4. Podwieszane sufity z energooszczędnym oświetleniem LED. Kuchnia wykonana na wymiar przy użyciu akcesoriów firmy BLUM, Zobal (cichy domyk szuflad i drzwi, klapy Aventos). Funkcjonalna i pojemna szafa w przedpokoju również na wymiar. Blok po termomodernizacji i naprawie dachu w ubiegłym roku. Budynek z domofonem, monitorowany, 2 windy i zamykana wiata śmietnikowa.
Czynsz wynosi 280zł w tym: fundusz remontowy, zarządzanie nieruchomością oraz świadczenia (ogrzewanie, woda, śmieci, winda, domofon i monitoring). Woda opomiarowana. Mieszkanie usytuowane w spokojnej dzielnicy w pobliżu apteki, sklepów, przedszkola, szkoły podstawowej, gimnazjum, kościoła, pływalni i Zespołu Szkół im. S. Żeromskiego. Pod blokiem 2 place zabaw, duży oświetlony parking i garaże.
Komunikacja miejska (tramwaj linii 1, 2 , 3 i autobusy linii 10, 12, 20, 24, 31, 32, 35, 36) oraz postój taxi. Zachęcam do oglądania! Cena do negocjacji.