Przestronne mieszkanie w kamienicy na Bydgoskim Przedmieściu

Prezentujemy Państwu mieszkanie 3-pokojowe w kamienicy z 1908 roku na Bydgoskim Przedmieściu przy ulicy Słowackiego.W budynku przeprowadzono remont kapitalny. Odnowiono i ocieplono elewacje. Kamienica wyraźnie wyróżnia się od pozostałych.
Lokal przestronny 69 m kw., w 2011 roku został kompletnie wyremontowany. Odnowiono stary dębowy parkiet w pokojach. W przedpokoju położono panele. Wymieniono instalację elektryczną. W mieszkaniu są dwa przedpokoje 13/3 mkw, z większego, wejścia prowadzą do sypialni 10 mkw. i pokoju dziennego 22m kw. Z mniejszego do mniejszej sypialni 10m kw. , kuchni 7 kw. i łazienki. Ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazowego. Wszystkie okna, drewniane, wychodzą na południowo-zachodnią stronę. W łazience okno jest nowe PCV, kabina prysznicowa i WC. Ściany i podłoga wykończona glazurą. Do mieszkania przynależy duża piwnica. Do dyspozycji lokatora schowek na rowery oraz strych. Miejsce parkingowe przy ulicy.
Czynsz do administracji wynosi 250 zł+250 fundusz remontowy.
Lokal usytuowany jest w bardzo dobrym punkcie miasta. Blisko Miejski Park, Ogród Zoo-Botaniczny, szkoły, podstawowa, gimnazjum i liceum, UMK. W pobliżu targowisko i mnóstwo sklepów różnej branży, przystanki komunikacji miejskiej.
Wokół dużo zieleni, spokój i cisza.
Zainteresowanych prosimy o kontakt, oferta godna uwagi. Zapraszamy!!!
Jednocześnie zapewniamy o bezpłatnej pomocy w uzyskaniu kredytu na tę nieruchomość.
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo Aleksandra Borkowska. Nr licencji 6284.