Prosta droga do celu SIMPLE.OLOGY Mark Joyner (Nowa)

PROSTA DROGA DO CELU SIMPLE.OLOGY
Mark Joyner Stan książki: NOWA
Wydawnictwo VM Group
Stron: 242
Okładka: miękka
Cena drukowana na okładce: 29,90zł ja sprzedaję za 18zł Z okładki:
Czy próbowałeś kiedyś przeczytać książkę lub artykuł napisany przez psychologa? Ja próbowałem… Jeśli Ty również miałeś tego typu okaleczające umysł doświadczenie, być może masz podobne wnioski. Psychologowie odkryli i opisali wiele fascynujących rzeczy, które mogą pomóc Ci osiągnąć szczęście. Szkoda tylko, że szyfrują swoją wiedzę 17-krotnie złożonymi zdaniami z co drugim słowem wymagającym zajrzenia do przeglądarki internetowej Google po definicję.
Mark Joyner przeczytał i zrozumiał wiele tych topornych dzieł i przedstawił ich esencję w sposób tak prosty i przejrzysty, że zatytułowanie książki „Prosta droga do celu. Simpleology" jest w 100% uzasadnione. Jedyną znaną mi osobą, która zrobiła podobną rzecz w psychologii, jest Robert Cialdini, autor bestsellera „Wywieranie wpływu na ludzi".
„Prosta droga do celu" to książka, która z niesłychaną prostotą i humorem odkryje przed Tobą tajemnice funkcjonowania Twojego umysłu – zwłaszcza te, które pomagają osiągnąć w życiu szczęście, bogactwo i uchronić się przed manipulacją. Joyner wytłumaczył wiele skomplikowanych zjawisk psychologicznych za pomocą przerysowanych historyjek i nierzadko absurdalnych przykładów. Dzięki temu zapamiętasz te wiadomości już po pierwszym czytaniu. W „Simpleology" znajdziesz też bardzo dużo naukowych terminów, użytych jednak dopiero wtedy, gdy już zrozumiesz dane zjawisko. Książka ta nie tylko pozwoli Ci zapanować nad swoim życiem, ale również podzielić się nową wiedzą za pomocą tych prostych historyjek lub naukowych terminów – zależnie od tego, z kim będziesz rozmawiał.
Marka Joynera znam jeszcze z czasów, gdy zarządzał wielką machiną marketingową Aesop.com. Jest to człowiek, który własnymi rękami stworzył firmę przynoszącą milionowe dochody, potem wszystko sprzedał, a następnie… zrobił to ponownie. Z całą pewnością Joyner może nauczyć Cię, jak zrobić to samo. Autor „Simpleology" nie wmawia Ci, że jesteś idiotą, nie podejmując sugerowanych działań. Po jej przeczytaniu po prostu chce się działać.
Piotr Majewski, redaktor CzasNaE-Biznes CHCESZ TEGO
Zajrzyj do środka i poznaj pięć praw, pozwalających przejść od „chcesz tego" do „masz to!". Stosuje je ponad 200 000 ludzi na całym świecie — między innymi olimpijczycy, dyrektorzy wykonawczy i gwiazdy rocka. Pierwsze z nich nosi nazwę „Prawo…".
(Dalej, zajrzyj — może cię zaskoczyć to, co odkryjesz).
Możliwa wysyłka na koszt kupującego po przedpłacie na konto. W sprawie przesyłki proszę o kontakt najlepiej przez „Napisz wiadomość” na tablicy.pl. Polecam również inne moje ogłoszenia.