Profesjonalny Warsztat samochodowy W PEŁNI WYPOSAŻONY z mieszkaniem!

Oferujemy piętrowy dom w stanie bardzo dobrym o powierzchni użytkowej 72 m 2 plus tzw.wiatrołap o pow. 2,5 m 2 .Dom składa się z 3 pokoi, 2 łazienek oraz kuchni. Budynek położony jest w bardzo malowniczym otoczeniu do którego przylega działka ok. 5 ar. Dom wolno stojący w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Na parterze znajduję się duży pokój z łazienką . Na piętrze mamy duży elegancki salon, kuchnię, łazienkę i pokój. Na parterze i korytarzu ogrzewanie podłogowe, na piętrze kaloryfery wraz z klimatyzacją. Własne CO , piec węglowo/drzewny, kanaliza miejska. Okna PCV. Ogrodzenie domu jest pełne. Spadzisty dach został pokryty dachówką blaszaną. Dom pięknie urządzony. W cenie pozostaje zabudowa kuchenna (AGD), zabudowa w łazience, meble w salonie oraz zabudowana szafa w pokoju. W cenie został zagospodarowany teren dookoła domu tj. profesjonalnie wyposażony warsztat samochodowy o powierzchni całkowitej 89 m 2 w tym sam warsztat to 77 m 2 9,5 m 2 kotłownia, 1,3 m 2 łazienka i natrysk też 1,3 m 2 a ponadto nowo zrobione biuro o powierzchni 20 m 2. Bardzo wysoki standard zarówno mieszkania jak i warsztatu. Wyposażenie warsztatu: – WARSZTAT DWUSTANOWISKOWY , PIERWSZE STANOWISKO PODNOŚNIK NUSSBAUN 3 TONY TYP 2.30SLE , DRUGIE STANOWISKO KANAŁ Z PODNOŚNIKIEM KANAŁOWYM 2,5 TONY – URZĄDZENIE DO OBSŁUGI KLIMATYZACJI FIRMY BOSCH ACS500 – WYWAŻARKA DO KÓŁ FIRMY BOSCH WBE 4110 – MONTAŻOWNICA DO KÓŁ FIRMY BOSCH TCE 4210 – MIGOMAT BESTER MIDIMAG STER 1000 – WYSYSARKO-ZLEWARKA DO OLEJU – SZAFKI NARZĘDZIOWE FIRM TOPTUL I BETA – SPRĘŻARKA DWUTŁOKOWA ZE ZBIORNIKIEM 200L
- SZEREG PROFESJONALNYCH ŚCIĄGACZY, ELEKTRONARZĘDZI , NARZĘDZI PNEUMATYCZNYCH I NARZĘDZI WARSZTATOWYCH ,
Na warsztacie znajduję się nowy piec z 2013 r z podajnikiem 25 KW zasilający mieszkanie i warsztat oraz podgrzewacz wody 200L .Jest także zrobiona toaleta.
Cały obiekt jest monitorowany- 5 kamer!! Dla zainteresowanych mogę przesłać więcej zdjęć. Istnieje możliwość sprzedaży warsztatu bez wyposażenia , cena ulega znacznej zmianie.