Profesjonalny kurs manicure hybrydowy Bielawa 08.12.2014

Kurs skierowany jest do wszystkich osób, chcących nauczyć się samodzielnego wykonywania manicure hybrydowego oraz do osób wiążących swoją przyszłość zawodową z kosmetyką i stylizacją paznokci. Planowany termin kursu: 08.12.2014 r. (poniedziałek) 9:00 – 16:00 Kolejne terminu kolejnych kursów:
17.12.2014 (środa) 9:00 – 16:00 Program kursu:
Manicure hybrydowy (2 h teoria + 6 h praktyka)
Budowa i fizjologia paznokcia
Najczęstsze defekty i dolegliwości paznokci
Przeciwwskazania do wykonania manicure hybrydowego
Niezbędnik manicurzystki (narzędzia, aparatura, preparaty)
Technika wykonania manicure hybrydowego (przygotowanie stanowiska pracy, zasady dezynfekcji i sterylizacji, techniki stosowane w kolejnych etapach zabiegu, malowanie klasyczne i french, pielęgnacja dłoni i paznokci po wykonaniu manicure hybrydowego, technika usuwania manicure hybrydowego)
Pielęgnacja dłoni i paznokci w warunkach domowych Liczba godzin: 8 h dydaktycznych Liczba osób w grupie: 5 – 6 osób Cena kursu zawiera: udział w kursie, materiały dydaktyczne, catering, ankietę, certyfikat Więcej o kursie na stronie firmy Akademia Wiedzy "Matejko": www.matejko.edu.pl lub proszę o kontakt mailowy/telefoniczny Uczestnicy szkolenia otrzymają certyfikat ukończenia kursu w języku polskim. Zapraszamy na kurs!!! Organizator zastrzega sobie prawo rezygnacji z uruchomienia kursu w przypadku braku odpowiedniej liczby kandydatów.