PRODUKCJA Obudów Głośnikowych / Estradowych

Zajmuję się budową obudów głośnikowych / estradowych na specjalne zamówienie ,konkretny projekt lub na wzór dowolnej kolumny.
Cenę zawsze wyliczam po ustaleniu wszelkich szczegółów :
- Jaki głośnik lub głośniki – rodzaj obudowy (odwrotka, bass reflex…) – zależy od klienta i ewentualnych zastosowań . – Jakie wykończenie ( Lakier, struktura, farba, koc..)
i inne szczegóły typu rączki , nóżki, narożniki . -Kratownica na głośnik czy na cały front , -jaki terminal ( gniazdo na przewody ) – wyloty bass reflex / szczelina – pianka dźwiękoprzepuszczalna chroniąca przed warunkami atmosferycznymi lub nie.
- frezowanie lub nie .
- kółka transportowe – Materiał z płyty wiórowej /sklejka/ drewno… (zależne od budżetu ) W przypadku zamówienia specjalnego obliczam pojemność programem komputerowym . Jak napisałem wyżej cena zależy od wszystkich szczegółów .Na pewno jest niższa niż w fabrykach a efekt zdumiewający . ( CENA PODANA OPCJONALNIE – nie sugerować się nią ) Kilka zdjęć z moich produkcji , więcej mogę wysłać na meila. W razie konieczności wystawiam Fakturę vat . Zapraszam i pozdrawiam !