PROBEST - mieszkanie z ogrodem w TOMASZOWICACH / KRAKÓW

PROBEST – Twoje mieszkanie z ogrodem w miejscowości TOMASZOWICE przy ul. Wspólnej. 5 minut od granic Krakowa!
Dogodny i szybki dojazd do centrum! Obecnie realizujemy I etap budowy dwóch z docelowo siedmiu domków dwu rodzinnych. Każdy domek składa się z dwóch mieszkań. Jedno zlokalizowane jest na parterze, drugie na pierwszym piętrze. Mieszkanie na parterze ma powierzchnię: 82,85 m2 plus około 3 arów ogrodu.
Mieszkanie na piętrze ma powierzchnię: 73,22 m2 plus około 3 arów ogrodu. Oba mieszkania posiadają swoje osobne i niezależne wejścia, które są zlokalizowane po dwóch stronach domku, tak aby każda z mieszkających rodzin miała swoją intymność.
Oczywiście każde mieszkanie ma swój osobny ogrodzony ogród oraz pojedyńcze miejsce parkingowe przed domem. Tak jak widać na załączonym zagospodarowaniu terenu, wielkości ogrodów znacznie zmieniają się, w zależności od numeru domu i wyboru lokalu. Pomiędzy domkiem nr 5 i nr 6 mamy spory pas terenu rolnego, który nie może zostać zabudowany.
Teren ten dlatego przewidziany jest, jako powiększenie ogrodu dla lokali 5B i 6A, o ile klienci zechcą mieć tak wielkie ogrody.
Istnieje też możliwość przekształcenia tego terenu w plac zabaw dla dzieci w przypadku zaiteresowania ze strony klientów. Ukończenie budowy i oddanie do użytkowania pierwszych dwóch budynków zaplanowane jest
na koniec sierpnia 2014 r.
Budowa i oddanie kolejnych budynków 3 i 4, zaplanowane jest na grudzień 2014 roku.
Budynki 5, 6 i 7 planujemy oddać do użytkowania w połowie lub na koniec 2015 r. Cena za mieszkania: Parter – 379 000 PLN brutto, Pierwsze piętro – 359 000 PLN brutto. Wszystkie domki będą ustawione w jednej linii. W przypadku jakich kolwiek pytań, bardzo proszę o kontakt telefoniczny pod numer podany w ogłoszeniu!