Preczów - dom dla jednej lub dwóch rodzin

Idealna oferta dla osób poszukujących wygodnego domu w malowniczych okolicach i w dobrej cenie.
Nieruchomość położona w atrakcyjnej miejscowości Preczów około dwa kilometry od trasy A-1 z doskonałym dojazdem do wszystkich miast aglomeracji śląskiej.
Wygodny / 200 mkw /, budynek piętrowy posadowiony na dużej działce o powierzchni 1300 mkw wzniesiony w latach siedemdziesiątych, murowany z cegły.
Piwnice pod całym budynkiem, z wejściem z zewnątrz, w jednej znajduje się kotłownia z kilkuletnim piecem węglowym co. Istnieje możliwość instalacji ogrzewania gazowego – przyłącze w piwnicy.
Parter stanowią trzy słoneczne i ustawne pokoje – dwa w układzie przechodnim, duża kuchnia, łazienka razem z toaletą i kwadratowy przedpokój. Kondygnacja do niedawna zamieszkiwana. Piętro w chwili obecnej składa się z czterech pokoi / z dwóch wyjście na balkon na całej długości domu/, ale może stanowić również odrębne, wygodne mieszkanie. Piętro domu nie używane ze względu na brak schodów. Pierwotnie planowano dobudowanie na dużym tarasie z tyłu domu zewnętrznej klatki schodowej. Jest również możliwość połączenie parteru z piętrem poprzez schody wewnętrzne.
Budynek w bardzo dobrym stanie z dużym potencjałem modernizacyjnym. Strych nieużytkowy, może pełnić funkcję gospodarczą. Dach płaski w całości odeskowany, pokryty papą..
Na działce dodatkowo usytuowany jest piętrowy budynek gospodarczy w którym znajduje się garaż.
Działka ładnie zagospodarowana z licznymi nasadzeniami drzew. Sąsiedztwo domów jednorodzinnych, cisza i spokój to dodatkowe zalety, które zadowolą najbardziej wymagającego klienta. ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ – CENA DO NEGOCJACJI.