Prawie cały, ładny dom do remontu na sporej działce w cenie mieszkania

Sprzedam bez pośredników 130 m kw. tj. 3/4 pięknego, piętrowego, w pełni podpiwniczonego domu z tarasem i garażem, na bardzo atrakcyjnej, zielonej działce prawie 800 m kw, na wzniesieniu z pieknym widokiem, po okazyjnej cenie 150 tys. zł., ale wymagającego remontu i odnowienia – dla klienta gotówkowego (chodzi o nieprzeciąganie procedury zakupu, np.oczekiwaniem na kredyt itp.)
1/4 domu, odzieloną, z odrębnym wejściem z boku, na parterze zostawię dla siebie-wychowałem się w tym domu, to naprawdę atrakcyjne miejsce.
(dzialka zlewa się z sasiadującym parkiem. Spokój,relaks i przyroda-z boku a zarazem blisko cenrum Tarnowskich Gór. Blisko Park Wodny, Castorama,Opel,Lidl Stacja benynowa, hotele itp. Do przystanku autobusowego ok 250 m (do Gliwic, Zabrza, Bytomia, Centrum i dworca PKP)
-
Te wyżej wymienione 3/4 do sprzedazy to:
2,5 kondygnacji:
1-całe piętro
2-pół parteru
3-cala piwnica z garażem.
i działka do dyspozycji.
Istnieje mozliwość podziału w innych proporcjach -do omówienia.
Ciekawa propozycja to dwie kondygnacje:
-
I.Cały parter plus cala piwnica z garażem, to tak jak cały,w pełni podpiwniczony parterowy domek w ładnej okolicy i zielonej działce za cenę zaledwie 120 tys.zł .
-
II.I piętro plus cała piwnicas z garażem -120 tys.
-
III. Parter lub piętro (z garażem lub piwnicą) – 100 tys.
Calość na fajnej,ustawnej.prostokatnej działce z możliością dobudowy, rozbudowy itp.lub wybudowania nowego dodatkowo nowego obiektu. Rekreacyjne miejsce i atrakcyjna cena . Zachecam do zakupu.
-
Naturalnie proporcjonalnie do zajmowanej częsci będę partycypował w kosztach i pomogę w pracach remontowo-eksploatacyjnych. Mozna pięknie i zgodnie mieszkać.
Polecam i proszę o kontakt.
Pozdrawiam
Jerzy