Powieść Barbary O'Neal

Raz przeczytana. Odbiorca pokrywa koszty przesyłki. Recepta na miłość : Opis książki Autorka hitu Jak znaleźć przepis na szczęście powraca w kojącej, pełnej ciepła domowej opowieści o matkach i córkach.
Ramona Gallagher znalazła się na rozdrożu. Piekarni, którą prowadzi, grozi bankructwo, matka doprowadza ją do szaleństwa, a córka, Sophie, będąc w zaawansowanej ciąży, podejmuje ryzykowną podróż do szpitala w Niemczech, dokąd przetransportowano jej męża, żołnierza rannego w Afganistanie. I jeszcze Katie, zbuntowana nastolatka, której Ramona ma zastąpić matkę. Jak wybrnąć z tych problemów i ułożyć życie na nowo?
Czy wiecie, że recepta na udane życie przypomina przepis na dobry chleb? O obu trzeba czasu, cierpliwości, pracy i … szczypty soli. A śmiech, który przychodzi po łzach, jest pełniejszy… Możliwy odbiór osobisty na terenie miasta Opola. * * * * * *
Koszty przesyłki (waga od 1kg do 2kg):
- paczka pocztowa ekonomiczna 11zł
- paczka pocztowa priorytetowa 13zł
- Paczka48 za pobraniem 16,50zł Nie naciągam na kosztach przesyłki, powyższe ceny można sprawdzić na oficjalnej stronie Poczty Polskiej (nowy cennik od stycznia 2014r.) pod adresem: http://cennik.poczta-polska.pl/usluga,krajowy_paczka_pocztowa.html W przypadku pytań proszę o kontakt, może być również przez SMS.