Posiadlość przy południowej granicy Wrocławia za Ołtaszynem

Do sprzedania posiadłość 6 km od południowej granicy Wrocławia w miejscowości na terenie gminy Żórawina.
5 minut drogi od Wrocławskiej prestiżowej dzielnicy Ołtaszyn, nieopodal wsie Komorowice i Karwiany
Sprzedaży podlega dom wolnostojący na niedużym wzniesieniu, oraz teren wokół, na którym znajduje się staw, łąka i zagajnik oraz działka siedliskowa. RAZEM 3 ha.
Działka przy drodze asfaltowej. Błyskawiczny dojazd dojazd do Bielan Wrocławskich, Obwodnicy Wrocławia i autostrady A4. Dom o powierzchni 300m+ garaż (50m) na dwa samochody, z niezależnym wjazdem dla każdego auta.
- Wybudowany z najwyższej jakości materiałów (dachówka karpiówka, pustaki ceramiczne, elewacja z piaskowca w formie cegieł, 2 tarasy po 20 m z drewna egzotycznego, okna drewniane, ogrzewanie domu w postaci Pompy Ciepła, rolety antywłamaniowe elektryczne)
- O ciekawym wyglądzie( wole oka na każdą stronę świata na dachu kopertowym).
- Podjazd do domu wykonany z kostki granitowej. Dom w drugiej lini zabudowy z dwoma dojazdami do drogi głównej.
- W sąsiedztwie nowowybudowane domki jednorodzinnne oraz mała stadnina koni. Dom: Dwie kondygnacje (198 m na dole i tyle samo na górze nie licząc skosów) + kondygnacja strychowa o wys. 1,70 m ze schodami składanymi drabinkowymi (do zagospodarowania według potrzeb ).
~Na parterze przestronny przedpokój z przejściem do 20 metrowego przeszklonego holu, z którego można przejść do części dziennej oraz sypialnianej. Przestronna jasna kuchnia ( wysokiej klasy sprzęt AGD Siemens) połączona z jadalnią i z salonem. W salonie kominek z trawertynu. Na podlogach gres polerowany. Na całej powierzchni ogrzewanie podłogowe. W części sypialnej łazienka , sypialnia wraz z garderobą oraz pomieszczenie użytkowe pod schodami.
W łączniku pomiędzy domem a garażem usytuowana pralnia-kotłownia oraz pokój gospodarczy. Schody na piętro wykonane z drewna.
~Na piętrze otwarty jasny salon( z możliwością zabudowy i podziału na pokoje), sypialnia, pokoik, łazienka, pomieszczenie przeznaczone na kuchnię i jadalnię oraz pomieszczenie nad garażem(nieogrzewane). Dom usytuowany nad samym stawem, dając niesamowite wrażenie obcowania z przyrodą, wokół przestrzeń, zieleń i wspaniały klimat do relaxu. Oferta bezpośrednia.