posiadłość pod lasem

SPRZEDAM-posiadłość rekreacyjno-wypoczynkową zabudowaną całorocznym domem mieszkalnym, jednorodzinnym,drewnianym, wykonanym na indywidualne zamówienie. Cena do negocjacji to : 320.000,00 PLN Nieruchomość położona jest w b. atrakcyjnej miejscowości Czapla gm.Wałcz.Posesja posiada znakomitą lokalizację nad rzeką pstrągowo-lipieniową Dobrzyca. Posiadłość otoczona jest lasami i jeziorami. Przepiękne,ciche miejsce zapewniające nieprzerwany kontakt z przyrodą i odpoczynek po pracy.Okolica pełna zieleni, leśnych zwierząt i czystego powietrza. Dojazd do najbliższego miasta (Wałcz) zajmuje zaledwie kilka minut.
Posiadłość zajmuje obszar 2168 m2, znajduje się na lekkiej skarpie ukształtowanej w trzy tarasy ( najwyższy zapewnia znakomity widok na okolice ). Luksusowy dwupoziomowy dom ma 100 m2 powierzchni użytkowej. Na poddaszu znajdują się 2 słoneczne pokoje, funkcjonalny przedpokój,oraz w pełni wyposażona toaleta z WC,bidetem i umywalką.
Parter domu posiada salon dzienny z aneksem kuchennym, wszystko w zabudowie na wymiar w drewnie sosnowym, Na parterze znajduje się jeszcze przytulna sypialnia, oraz druga również w pełni wyposażona łazienka z kabiną natryskową,WC,bidetem,umywalką i pralką.
Wszystkie pomieszczenia mają okna plastykowe i podłogi sosnowe(oprócz łazienek).
Część domu na poddaszu od str.południowej ma do dyspozycji słoneczny duży balkon. Na parterze natomiast częściowo pod balkonem znajduje się niezwykle wygodny duży taras ( prawie 20 m2) z osobnym bezpośrednim zejściem do ogrodu.
Właściwe wejście do domu jest przez ganek,który obudowano specjalną osłoną od wiatru i deszczu
Budynek jest w pełni wyposażony. Posiada znakomitą wykonaną wg najwyższych standardów instalację elektryczną, ogrzewanie bardzo nowoczesnymi grzejnikami elektr.akumulacyjnymi AEG z dynamicznym rozładowaniem o regulowanej temperaturze poszczególnych pomieszczeń. Woda z gminnej sieci wodociągowej.Własna ekologiczna oczyszczalnia ścieków.
Cały obiekt jest monitorowany alarmem zewnętrznym, Na posesji są 2 garaże blaszane ocieplone z oświetleniem. Cała posesja ma własne oświetlenie elektryczne ( na słupach ). Ogród wspaniale zagospodarowany z dużą ilością kwiatów, drzew i krzewów ozdobnych.
Cały teren jest ogrodzony. W ogrodzeniu jest furtka i brama wjazdowa. Dojazd od strony Wałcza i Piły drogą krajową nr.10 i 3 km odcinek drogi powiatowej,asfaltowej. Więcej informacji uzyskasz telefonując w godz.10ej-22ej ZAPRASZAMY.