Pokój Jedynka w Mieszkaniu studenckim blisko miasteczka akademickiego

Pokój jednoosobowy w Mieszkaniu studenckim 55m2 blisko miasteczka akademickiego.
Adres: Lublin, Puławska 15 REWELACYJNA LOKALIZACJA I JAKOŚĆ MIESZKANIA.
Dostępny od ZARAZ. Lokalizacja mieszkania jest idealna dla osób pragnących mieszkać blisko UMCS, UP, KUL.
Cicha, spokojna dzielnica Wieniawa, 300m od Alei Racławickich. Dużo zieleni, brak intensywnego ruchu samochodów, dostępny parking dla samochodów.
Mieszkanie 55m2 (1.piętro) jest jak nowe, remont zakończył się 30 sierpnia 2013, jest wykończone w bardzo wysokim standardzie, pełne wyposażenie: wszystkie meble i łóżka nowe, mikrofalówka, pralka automatyczne, duża lodówka, domofon, internet wifi .
Wymieniłem wszystko co się da. Mieszkanie jest jak nowe, naprawdę pachnie nowością i jakością. Zobacz poniższe zdjęcia w jakim standardzie jest wykończone.
Całe wyposażenie NOWE: oświetlenie, podłogi, płytki, drzwi, kuchnia, meble, łóżka, lodówka, płyta gazowa, piekarnik, nowe instalacje elektryczne . Ogrzewanie CO jest bardzo tanie, żarówki energooszczędne, pralka A+, lodówka A+. 1 pokój dla jednej osoby 10m2 +opłaty eksploatacyjne: woda, ścieki, śmieci, gaz, prąd, co.
Nie płacisz czynszu. Dostaniesz umowę najmu i czasowy meldunek. Proste zasady rozliczeń. Wszystko legalne i uczciwe. Oszczędzasz mnóstwo pieniędzy na komunikacji miejskiej. Wszędzie blisko i na piechotę. W pobliżu (2 minuty) jest duży sklep spożywczy, warzywniczy. MC Donald 4 minuty piechotką. 4 minuty i 10 sekund do: Sklep Żabka 24h Sklep Alkohole 24h Bar/Obiady domowe po 12zł Warzywniak Supermarket Leviatan
Poczta/Bankomat Przystanek MPK Piekarnia 15 minut spacerkiem do:
KUL – Katolicki Uniwersytet Lubelski
UMCS – Uniwersytet Marii Curie-Składowskiej
Uniwersytet Przyrodniczy 10 minut spacerkiem do:
Akademiki (Miasteczko Akademickie) i Puby, Dyskoteki, Imprezki
Akademicki Ośrodek Sportu
Akademicki Ośrodek Zdrowia