Pokój 1-osobowy, Media stałe, DWIE ŁAZIENKI,

Do wynajęcia bezpośrednio! Pokój Jednoosobowy!
Świeże piękne mieszkanie w wysokim standardzie.
lokalizacja ul. Łepkowskiego 9, Kraków Czynsz za cały pokój to 750 zł + Media 160 zł/mc, jest to STAŁA STAWKA ! (wszystkie opłaty za media zawarte w tej kwocie niezależnie od zużycia łącznie z Internetem przez cały okres umowy.) Pokój jednoosobowy (15 m2) w dwupoziomowym mieszkaniu pięciopokojowym (bez właścicieli) o powierzchni 110 m2 w Krakowie na ul. Łepkowskiego 9
Mieszkanie zajmuje pierwsze i drugie piętro w trzypiętrowym bloku w bardzo dobrym stanie.
Mieszkanie zamieszkiwać będzie 7 osób w pięciu pokojach ( każdy pokój zamykany na klucz), klatka również zamykana. Mieszkanie składa się z pięciu przestronnych pokoi, przestronnych przedpokoi, kuchni, dwie w pełni funkcjonalne łazienki, jedna z wanną druga z prysznicem.
Bardzo dobrze skomunikowane miejsce, bardzo dużo linii autobusowych zaraz obok mieszkania.
Najbliższe przystanki autobusowe linie: 105, 139, 184, 217, 247, 257, 277, 405, 439, 537 oraz linia nocna: 610, a kawałek dalej również linie : 132, 138, 172. Uniwersytet Rolniczy(al.29listopada) – 2 przystanki, (2 minuty)
Uniwersytet Ekonomiczny – 6 przystanków (15 minut)
Politechnika Krakowska – 5 przystanki (9 minut)
Akademia Górniczo Hutnicza – 8 przystanków (19 minut)
Uniwersytet jagielloński (wydział chemii, lub fizyki astronomii i informatyki) – 9 przystanków (21 minut)
Uniwersytet pedagogiczny – 10 przystanków (25 minut)
Uniwersytet jagielloński (Collegium Novum) – 9 przystanków (21 minut)
Dworzec Główny – 5-6 przystanków, (9-10 minuty)
Akademia Krakowska – 9 przystanków (25 minut)
Rynek Główny – 6-7 przystanki (10 minut)
Biznes Park (ul.Armii Krajowej) – 11 przystanków(21 minut)
Biznes Park (przy rondzie polsatu) – 1 przystanek (2 minuty)
Biznes Park (przy al.Jana Pawła) – 8 przystanków (18 minut) Oczywiście tuż obok sklepy wielobranżowe, banki, i inne udogodnienia, prostu dobra i bezpieczna lokalizacja z bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturą.
Sprawdź dojazd do tego miejsca na POŁĄCZENIA MPK KRAKÓW, lub na jakdodade.pl Mieszkanie świeże i czyste urządzone w bardzo ładnym stylu: jasne, świeże i czyste , ciepłe, umeblowane. W kuchni lodówka, zmywarka, mikrofalówka oraz kuchenka z piekarnikiem(w mieszkanie nie ma gazu). Na podłodze w panele, w kuchni, łazienkach przedpokoju płytki. Pokoje w pełni umeblowane – łózko, szafa, regał, komoda , szafka, biurko, krzesło, wszystko co potrzebne aby wygodnie mieszkać(pokoje będą przemeblowane według zapotrzebowania). Kuchnia wyposażona w komplet nowych naczyń, sztućców, dla wszystkich mieszkańców . Mieszkanie wyposażone w deskę do prasowania, żelazko, suszarkę do ubrań, odkurzacz i przedmioty do utrzymywania porządku.
Wszystko aby wygodnie zamieszkać.
Internet UPC w cenie. Zainteresowanych serdecznie zapraszam do kontaktu i oglądania pokoju! Naprawdę warto