Podręcznik Książka " Kosmetyka stosowana " Dylewska -Grzelakowska

Witam Mam do zaoferowania Podręcznik "Kosmetyka stosowana " Dylewska -Grzelakowska. Książka jest pełna ilustracji oraz definicji :) Wszystko jest jasno opisane super się z niej korzysta :) Stan jak nowa . Tytuł Kosmetyka stosowana
Autor Joanna Dylewska-Grzelakowska
Wydawca WSiP
Liczba stron 299
Rok wydania 1999
Oprawa miękka Książka jest przeznaczona do nauki przedmiotu zawodowego dla uczniów szkół policealnych kształcących w zawodzie technik usług kosmetycznych.
Podstawowym wiadomościom z zakresu anatomii człowieka, niezbędnym w codziennej pracy kosmetyczki, towarzyszą informacje na temat pielęgnacji skóry twarzy i całego ciała oraz różnych rodzajów masażu i zabiegów kosmetycznych. Książka stanowi cenne źródło wiedzy o wybranych zagadnieniach z zakresu ziołolecznictwa, elektrolecznictwa i światłolecznictwa, chirurgii estetycznej i plastycznej. Zawiera opis profesjonalnych preparatów kosmetycznych stosowanych do makijażu.
Autorka omawia w niej specyfikę pracy w gabinecie kosmetycznym z uwzględnieniem marketingui kalkulacji usług. Więcej zdjęć prześle na e-maila Zapraszam do zakupu :) Zapraszam także na inne moje ogłoszenia. Istnieje możliwość wysyłki lub dowozu.
Możliwa dostawa pod wskazany adres w promieniu około 20 km od miasta wówczas cena plus koszty dojazdu za paliwo.