PŁYTY WINYLOWE deep house tech house minimal club house progressive

Witam, dla poszukujących czarnych placków kilka smaczków z sugerowaną ceną i subiektywnym opisem stanu płytek z okładką . Pod każdą płytką znajdują się linki do odsłuchów, jakby ktoś był zainteresowany mam też dużo drum n bassu i obszerną biblioteke płyt z lat 80tych, na początek to: • 2 DAWGS – Its A Dawgs Life (12”) http://www.juno.co.uk/products/its-a-dawgs-life/178875-01/ 7/10 – 25zł • HATIRAS / SLARTA JOHN – Spaced Invader (12”) http://www.junodownload.com/ultraplayer/1261031-02-01-01.m3u?r=0&c=0&s=01-01 http://www.junodownload.com/ultraplayer/1261031-02-01-01.m3u?r=0&c=0&s=01-01 http://www.youtube.com/watch?v=wqMs_boBWRI 7/10 – 15zł • MIAMI WMC 06 – PROMOTIONAL SAMPLER – Azuli records – 2 X LP http://www.juno.co.uk/products/miami-wmc-06-promotional-sampler/211537-01/ 7/10 – 38zł • DEUX / PATRICK ALAVI / DJ PIERRE / SQUAT 84 / LEE COMBS / STEVELAWLER / DJ OLIVER -Azuli Records Miami WMC 05 Promotional Sampler (2 X LP promo) http://www.juno.co.uk/products/azuli-records-miami-wmc-05-promotional-sampler/173179-01/ 6.5/10 – 51zł • MATT ROWAN – fat f*cker (12”)
http://www.juno.co.uk/products/fat-f-cker/264829-01/ 8.5/10 – 16zł • INLAND KNIGHT – ROUGH DIAMOND (12”) http://www.juno.co.uk/products/rough-diamond-ep/226547-01/ 6.5/10 – 23zł • FRANCOIS DUBOIS – Blood (remixes) (12") http://www.juno.co.uk/products/blood-remixes/236854-01/ 7.5/10 – 16 zł • KATE WAX – Cash On Time (remixes) (12") http://www.juno.co.uk/products/cash-on-time-remixes/275085-01/ 9/10 – 23zł • SOLARIS HEIGHTS – Vice (12”) http://www.juno.co.uk/products/vice/267851-01/ 8/10 – 15zł • MAETRIK – Quality Exertion (2xLP) http://www.juno.co.uk/products/quality-exertion/99762-01/ 7.5/10 – 45zł • HENRY / DENIS – Catabolism " (12”) http://www.juno.co.uk/products/catabolism/269096-01/ 7.5/10 – 23zł • PLASTIKMAN – Nostalgik 3 (12”) http://www.juno.co.uk/products/nostalgik-3/293017-01/ 7.5/10 – 23zł • GREGOR TRESHER – Break New Soil (12”) http://www.juno.co.uk/products/break-new-soil/311635-01/ 7.5/10 – 23zł • JAKE CHILDS – Hook Up Tunes #10 (12”) http://www.juno.co.uk/products/hook-up-tunes-10/238408-01/ 7/10 – 20zł • ALEX FLATNER feat LOPAZZ – Perfect Circles (12”) http://www.juno.co.uk/products/perfect-circles/318063-01/ 7.5/10 -23zł • VERNON & DACOSTA – No Addiction Without Good Reason EP (12”) http://www.juno.co.uk/products/no-addiction-without-good-reason-ep/203957-01/ 5/10 – 15zł • ANDOMAT 3000 / JAN – Amygdala EP (12”) http://www.juno.co.uk/products/amygdala-ep/282835-01/ 7.5/10 – 20zł • THE YOUNGSTERS – Smile (remixes) (12”) http://www.juno.co.uk/products/smile-remixes/91731-01/ 7.5/10 – 14zł • SIS – Nesrib (12”) http://www.juno.co.uk/products/nesrib/325226-01/ 8/10 – 24zł • D’ JULZ – Flick It (12”) http://www.juno.co.uk/products/flick-it/267016-01/ 8.5/10 – 24 zł • NICK CHACONA / PHONOGENIC – Tonka (12”) http://www.juno.co.uk/products/tonka/274422-01/ 8/10 – 16zł • Mike MILLER – Posh Swag (12”) http://www.juno.co.uk/products/posh-swag/284900-01/ 8.5/10 – 17zł • SOUL SERVICE DJ TEAM / VARIOUS Why Not Samba: Hot Cocktail Of Tropical Grooves From Cold War Poland (12”) LP http://www.juno.co.uk/products/why-not-samba-hot-cocktail-of-tropical-grooves-from-cold-war-poland/330108-01/ 10/10 – 90zł