Pilnie sprzedam M-3 PORĘBA.

Pilnie sprzedam M-3 w Porębie:
* pokój 1 – 12 m2, * pokój 2 – 10 m2, * kuchnia – 6 m2, * łazienka – 2,5 m2, * przedpokój – 7 m2
położone na 4 piętrze na północno – wschodnim narożniku bloku. Stan mieszkania dobry (od 2009 roku systematycznie przeprowadzaliśmy remont, m.in. wymienione okna, w pokojach położona gładź zbrojona siatką, w kuchni położone płytki na ścianach), można się wprowadzić i ewentualnie odświeżyć wg własnego uznania. W 2012 roku narożnik bloku został ocieplony. C.O. miejskie, licznik wody, podzielniki ciepła, gaz sieciowy. W mieszkaniu jest kablówka i internet stacjonarny.
Sąsiedztwo bardzo miłe i spokojne, jak i okolica, gdzie znajduje się szkoła, MOK, markety, plac zabaw, kościół, hala sportowa i boisko. Z okien rozpościera się widok na Porębę oraz Zawiercie, widok także na las i działki. Mieszkanie jest jasne i ciepłe. Do mieszkania przynależy piwnica i balkon. Pod blokiem znajduje się parking.
Mieszka nam się tu bardzo dobrze i gdyby nie powody rodzinne, nie chcielibyśmy sprzedawać naszego mieszkania. Kto lubi spokojną okolicę i ładne widoki, na pewno będzie się tu dobrze czuł, więc polecamy i zapraszamy do oglądania i kupna mieszkania.