Pilnie sprzedam dom do remontu D.G. Dębowa

Na sprzedaż dom do generalnego remontu w Dąbrowie Górniczej, dzielnica Stara Dąbrowa, ul. Dębowa o pow. 200m2, usytuowany na działce o pow 520m2. Jest to budynek wolnostojący, 1-piętrowy z cegły. Na parterze są trzy niezależne mieszkania, na piętrze również trzy. Możliwość zaadaptowania strychu. Ogrzewanie piecowe, możliwość podłączenia do kanalizacji miejskiej. Media: woda, prąd, szambo. Okna drewniane. Na działce znajdują się komórki, które można przerobić na garaż. Bardzo dobra lokalizacja, w otoczeniu niska zabudowa, nowe domy, bardzo dobry dojazd do głównej drogi w kierunku Katowic lub Krakowa. Cicha i spokojna okolica. Nieruchomość jest wolna od jakichkolwiek obciążeń. Cena do negocjacji.
***Prezentowana oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.
Więcej informacji pod numerem w/w lub bezpośrednio w naszym biurze.
Pomagamy klientom w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup i modernizację nieruchomości bez dodatkowych opłat. *** Zapraszamy do oglądania prezentowanej nieruchomości i negocjacji ceny. *** *oferta na wyłączność*