Piękny dom w Kurzeszynie k. Rawy Mazowieckiej, polecamy!

Do sprzedania dom wolnostojący w Kurzeszynie (gm Rawa Mazowiecka) o powierzchni mieszkalnej ok. 86 m2, posadowiony na działce o pow. 2600 m2. Budynek w całości podpiwniczony.
Rozkład pomieszczeń:
- piętro: 3 pokoje (26 m2 ; 24 m2 ; 18 m2), podłogi – mozaika, ściany malowane; kuchnia widna – podłogi terakota, ściany malowane i częściowo w glazurze (meble w zabudowie w cenie domu); łazienka razem z wc – glazura, terakota, prysznic;
- piwnice zaadaptowane na mieszkalne, co daje dodatkową powierzchnię mieszkalną – 2 pokoje (terakota, ściany malowane), jest część wydzielona na łazienkę (wanna). Ponadto w piwnicach znajduje się kotłownia. Są dwa rodzaje ogrzewania: olejowe i tradycyjne (piec na węgiel i drzewo);
- poddasze na chwilę obecną nieużytkowe: istnieje możliwość zaadaptowania.
Dom z 1980 roku.
Budynek zbudowany z cegły, dach – blacha. Okna wymienione.
Dodatkowo na działce znajduje się drugi budynek wolnostojący, w którym znajdują się dwa garaże (jeden z kanałem) i komórka.
Dom znajduje się w pobliżu szkoły podstawowej i gimnazjum, blisko Kościoła, biblioteki miejskiej. W pobliżu sklepy, ośrodek zdrowia.
Media: woda własna (miejska w ulicy), prąd, kanalizacja miejska, ogrzewanie olejowe (piec na olej opałowy i węglowe (są dwa piece).
Bardzo ładna, duża, częściowo zagospodarowana działka. Dojazd asfalt, ogrodzenie siatka.
Działka bezpośrednio przylega do rzeki Rawki (Rezerwat Przyrody)
Piękna okolica, cisza, spokój.
Serdecznie polecamy!
Prezentowane na stronie dane nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Dołożyliśmy starań aby podane informacje były prawdziwe i odpowiadały stanowi rzeczywistemu.