Piękne Mieszkanie Z DUŻYM TARASEM 50 M2!!!

SZUKASZ KOMFORTOWEGO MIESZKANIA W DOBREJ LOKALIZACJI I PRZYSTĘPNEJ CENIE?
TA OFERTA POWINNA SPEŁNIĆ TWOJE OCZEKIWANIA. PROPONUJEMY MIESZKANIA Z PRZESTRONNYMI TARASAMI LUB WŁASNYMI OGRÓDKAMI. NA SPOKOJNYM, BEZPIECZNYM OSIEDLU ELEGANCKICH DOMÓW, W POBLIŻU LASU – W PRESTIŻOWEJ LOKALIZACJI !!!
ZALEDWIE 10 MIN DROGI DO CENTRUM W KAMERALNYM BUDYNKU O ORYGINALNEJ ARCHITEKTURZE, POŁOŻONYM NA ZAMKNIĘTYM, CHRONIONYM TERENIE. MOŻESZ MIESZKAĆ JAK W DOMU PŁACĄC JAK ZA MIESZKANIE Proponujemy zakup lokalu w kameralnym domu wielorodzinnym, położonym w Łodzi, na osiedlu Rokicie. Jest to lubiane i często poszukiwane przez łodzian miejsce do życia, ze względu na ładne otoczenie, spokojną lokalizację i bardzo dobrą komunikację z centrum miasta. W najbliższym otoczeniu znajdują się głównie domy i segmenty, drogi oraz chodniki są wyłożone kostką brukową. W pobliżu las oraz TERENY REKREACYJNE, świetnie nadające się do spacerów i wycieczek rowerowych. W sąsiedztwie znajduje się szkoła podstawowa, gimnazjum z dużym terenem sportowym, przedszkola oraz żłobek. Dojazd samochodem do centrum miasta z tej lokalizacji zajmuje zaledwie 10 minut, autobusem 15-20 min. Niewątpliwym atutem jest również bliskość dwóch centrów handlowych: Portu Łódź, z największym w Europie kompleksem IKEA, oraz Pasażu Łódzkiego. W niedługim czasie ma również zostać otwarty wjazd na wschodnią obwodnicę Łodzi, która będzie łączyć węzeł Stryków (Wsch- Zach – Płn.) z drogą ekspresową na Katowice. W w/w nieruchomości znajdują się TYLKO 4 LOKALE. Wszystkie mieszkania są do kupienia w standardzie deweloperskim, wykonane przy użyciu wysokiej jakości materiałów wykończeniowych. Do każdego z mieszkań przynależy miejsce parkingowe na zamykanym podwórzu oraz PRZESTRONNY TARAS lub OGRÓDEK. W ofercie posiadamy również pomieszczenia gospodarcze zlokalizowane w budynku. Teren chroniony, zamykany BRAMĄ AUTOMATYCZNĄ.
STANDARD MIESZKANIA: – drzwi wewnętrzne antywłamaniowe firmy PORTA
- nowe okna wysokiej jakości PCV, okleinowane w kolorze drewna, – zasilanie w wodę z sieci wodociągu miejskiego,

- zasilanie gazowe z sieci miejskiej

- instalacja centralnego ogrzewania (oraz c. w. u.) w lokalach za pomocą dwufunkcyjnego kotła gazowego wysokiej jakości z zamkniętą komorą spalania firmy Beretta
- grzejniki firmy Purmo
- na ścianach tynki maszynowe bądź gładzie gipsowe, na podłogach wylewki
- domofon CZĘŚCI WSPÓLNE: – teren zamknięty, chroniony
- brama automatyczna na pilota – domofon
- miejsca parkingowe na podwórzu wyłożone kostką brukową
- teren zagospodarowany, oświetlony, chodniki wyłożone kostką brukową
- pomieszczenia gospodarcze w budynku zamykane drzwiami stalowymi OFERTA MIESZKANIA NR 3: 
- Ilość pokoi: 4
- Kuchnia: oddzielna
- Kondygnacja: I piętro
- Powierzchnia użytkowa: 84,2 m2 – DUŻY PIĘKNY TARAS 53,2 M2 !!!
- Miejsce parkingowe
- Komórka lokatorska (opcjonalnie)
- MIESZKANIE BEZCZYNSZOWE (niskie opłaty miesięczne)

- CENA: 337 000 ZŁ KUPUJĄCY NIE PŁACI 2 % PODATKU PCC!!! (Cena niższa o 6740 ZŁ) OFERTA BEZPOŚREDNIA