Piekne mieszkanie 2 pokojowe w nowej willi miejskiej Nowe Miasto

Nowe mieszkania Nad Starynką od 1 września – pow. 41 na parterze w piętrowym budynku z tarasem Mieszkanie posiada salon z aneksem kuchennym, sypialnię, korytarz i łazienkę. Lokal wyposażony jest w zabudowę kuchenną, nowe, energooszczędne sprzęty AGD oraz posiada instalację alarmową.
Mieszkanie jest całkowicie umeblowane i wyposażone we wszystkie akcesoria kuchenne . Opłata za najem 1350,00 –
Do kosztów najmu dochodzą opłaty za zużyte media ( prąd, ciepła i zimna woda oraz ogrzewanie ) – rozliczane co miesiąc na podstawie odczytu z indywidualnych podliczników, opłaty za wywóz śmieci( 12-/os/msc) oraz monitoring i sprzątanie wspólnego korytarza( 32,-/mieszkanie/msc ). Nie ma czynszu. !!!!
Mieszkanie sjest wyposażone w sieć TV kablowej i Internetu -umowę o dostawę usług zawiera lokator z INEA. Teren jest ogrodzony, monitorowany oraz posiada własne parkingi i wiaty na rowery i wózki dziecięce.
Budynek znajduje się w cichej okolicy ,5 min. od pętli tramwajowej z której można 5 liniami dojechać do centrum w 10 minut.
W okolicy pętli znajdują się sklepy i punkty usługowe wszystkich branż (np. Biedronka , Żabka , piekarnia, warzywniak, apteka, przychodnia itp. ) W pobliżu znajduje się przedszkole, a szkoła w odległości 2 przystanków autobusowych.
Nie akceptujemy zwierząt ( psów i kotów)