Pawilon handlowy przy ul. Legionów w Krośnie z własną działką!

Do wynajęcia pawilon handlowy o pow. 100m2 z działką przy ul. Legionów Krośnie! Oferujemy Państwu do wynajęcia pawilon handlowy o łącznej pow. użytkowej ok 100m2 z własną działką, położony przy dużym parkingu przy ul. Legionów w Krośnie (woj. Podkarpackie) Budynek pawilonu w stanie do remontu składa się z dwóch części:
- główna powierzchnia użytkowa o pow. ok 80m2
- część magazynowa (dobudówka) o pow. ok 20m2 Opisane wyżej budynki położone są na częściowo ogrodzonej działce o pow. 0,0549 ha posiadającej bezpośredni wjazd z dużego parkingu położonego przy ul. Legionów.
DOSKONAŁA LOKALIZACJA! Nieruchomość nadaje się doskonale na obiekt handlowy typu: komis samochodowy, warsztat, sklep. W bardzo przystępnej cenie otrzymują Państwo dużą powierzchnię użytkową do własnego zagospodarowania wraz ze sporym obszarem działki która może służyć jako obszar wystawowy lub np własny parking. Wymagana kaucja zabezpieczająca 1700zł
Istnieje możliwość rozliczenia kaucji w ramach nakładów poniesionych na remont obiektu przez najemcę. Opłaty licznikowe wg zużycia najemcy. Więcej informacji w biurze.
ZAPRASZAMY