parterowy dom z lasem Puszcza Mariańska wysoki standard

Mikroklimat, las, rzeka Rawka. Dom parterowy przy samym lesie z leśną działką. Bryla domu w L, budowany z cegły, osobny garaż i wiata 40m. Ogrodzenie drewniane. Na parterze 130m sień, hol, kotłownia z pomieszczeniem gospodarczym i umywalką, kuchnia otwarta na jadalnie, salon, wc z prysznicem (biala kredowa) , oddzielona część nocna a tam 2 sypialnie, gabinet, łazienka z wanną (kolor glazury kremowy matowy antyczny) , zagospodarowane poddasze to 40 m otwartej powierzchni z drewnianymi podłogami i grzejnikami do zamknięcia lub zagospodarowania.
Podlogi mahoniowe, parapety dębowe, sufity sosnowe i bele mahoniowe. Schody drewniane. Duży taras z widokiem na las, duże okna, w tym balkonowe z każdej sypialni. Ogrzewanie podłogowe. Ogrodzenie drewniane. Zagospodarowany ogród leśny.
Dom mieści się w Puszczy Mariańskiej (miejscowość za Żyrardowem, Bolimowski Park Krajobrazowy, dojazd A2 lub trasą katowicką, 50 km od Wwy). Boczna uliczka od centrum miasteczka, skąd 5 minut do sklepów, apteki, szkoły, przystanku autobusowego. Na tej samej ulicy 5 innych domów.