Ostatnie Tango w Paryżu (DVD) Polskie napisy(Likwidacja dom. kolekcji)

Opis dystrybutora: "Ostatnie Tango w Paryżu" to pełna zmysłowych doznań podróż do świata erotycznych uniesień. Uznany za najbardziej kontrowersyjny film naszych czasów, nominowany do dwóch Oskarów – dla Najlepszego Reżysera (Bernardo Bertolucci) i Najlepszego Aktora (Marlon Brando) nadał nowe oblicze sztuce filmowej. Emanuje seksualną energią i hipnotycznym magnetyzmem, jak żaden film przedtem i potem, szokując całe pokolenia.
On (Brandon) jest 45-letnim Amerykaninem mieszkającym w Paryżu, który stara się otrząsnąć po stracie żony. Ona (Maria Schneider, "Jane Eyre") to śliczna 20-letnia Paryżanka zaręczona z młodym filmowcem. Przypadkowe spotkanie tych dwojga staje się początkiem przedziwnego związku: czysty seks… i nic więcej. Reguły są proste: żadnych imion, żadnych osobistych zwierzeń, żadnych obietnic na przyszłość i żadnych odniesień do tego, co dzieje się na zewnątrz. Kiedy kochankowie są razem, ich światem mają być oni sami i prawie puste mieszkanie. Przedmiotem sprzedaży jest oryginalne wydanie filmu na nośniku DVD pochodzące z wyprzedaży domowej prywatnej kolekcji. Stan: idealny Szczegóły i parametry dotyczące filmu znajdują się na zdjęciu. Film z polskimi napisami. W przypadku wątpliwości, proszę o wysłanie pytania przez OLX. Formy odbioru:
1. Odbiór osobisty. 2. Możliwa wysyłka Pocztą Polską po wcześniejszej wpłacie przelewem należności na konto (nie ma możliwości wysyłki za pobraniem). Poniżej koszty wysyłki (dotyczy jednej sztuki filmu na DVD – koszt przesyłki należy doliczyć do kwoty przedmiotu):
- List polecony ekonomiczny (Poczta Polska): 8 PLN
- List polecony priorytetowy (Poczta Polska): 10,00 PLN W przypadku chęci zakupu większej ilości filmów na DVD z pozostałych moich ogłoszeń, ewentualny koszt wysyłki będzie ustalany indywidualnie.