OKAZJA WARSZAWA MOKOTÓW Mieszkanie 57.2 m2 X Piętro dobry stan lokalu

Przestronne mieszkanie (spółdzielcze własnościowe MSM ENERGETYKA – możliwe założenie księgi wieczystej) składające się z trzech ustawnych, i słonecznych pokoi oraz widnej, oddzielnej kuchni. W łazience wanna, prysznic, na podłodze terakota, na ścianach glazura, Przedpokój zabudowany szafami z drzwiczkami z naturalnego drewna, piwnica 3.5 m2. W pokojach zadbany parkiet dębowy, wymienione okna PCV. Mieszkanie bardzo zadbane, z balkonem. Gotowe do zamieszkania.
Do lokalu przydzielone miejsce na zamkniętym parkingu, znajdującym się w sąsiednim budynku i dodatkowe miejsce postojowe na społecznym parkingu, a przy bloku wiele miejsc parkingowych.
Bardzo dobry punkt komunikacyjny,,w najbliższej okolicy apteka, przychodnie,szpitale, kościoły, sklepy, Centrum Panorama, blisko Trasa Siekierkowska.
Osiedlowe przedszkole,wzorcowy plac zabaw dla dzieci, szkoły podstawowe, gimnazjum, szkoły średnie i wyższe. W pobliżu Park Łazienkowski, Wisła i ogródki działkowe. Okna wychodzą na płd/zach z pięknym widokiem na panoramę Warszawy. W budynku dostępne wszystkie media, a sam blok po ociepleniu, wymianie wind i rur co, wodociągowych i kanalizacyjnych. Aktualnie skończył się remont instalacji elektrycznej budynku i prace wykończeniowe.
Możliwość pozostawienia części umeblowania. Oferta godna polecenia!!!