Okazja Piękny Dom Tychy Wartogłowiec

Do sprzedania pęknie zaaranżowany dom położony na niewielkiej zagospodarowanej działce wielkości 400 mkw. Dom 180 mkw. powierzchni całkowitej, po odliczeniu skosów powierzchnia użytkowa wynosi 120 mkw. Nieruchomość wybudowana z cegły ocieplona styropianem z garażem i przejściem do kotłowni łącznie 60 mkw. Nieruchomość doskonale usytuowana dojazd ślepą drogą asfaltową tylko do posesji znajdujących się na tej ulicy. Właściciele włożyli sporo serca ,nie szczędząc środków na doprowadzenie domu do aktualnego skromnie mówiąc idealnego stanu, używając materiałów wysokiej jakości do zaaranżowania domu. Prace remontowe prowadził rzetelny fachowiec , który za swoje usługi udzielił gwarancji właścicielom Dom ogrzewany nowym piecem gazowym z zasobnikiem na ciepłą wodę firmy Vaillant. W salonie oraz kuchni, łazienkach ogrzewanie podłogowe, w sypialni na dole oraz na piętrze kaloryfery. W salonie nowocześnie obudowany kominek jako dodatkowe źródło ciepła z doprowadzeniem nawiewu na górny poziom. Dom składa się z czterech pokoi ;
POZIOM 1: Salonik połączony z kuchnią z meblami oraz sprzętem w nowoczesnej zabudowie ( szafki kuchenne zabezpieczone folią ) , sprzęty wysokiej jakości pozostają w cenie domu. Z kuchni przejście na ogród od zachodniej strony na wypuzlowany tarasik, gdzie w spokoju ,ciesząc się promieniami słońca można wypocząć przy filiżance dobrej kawy. Ponadto na pierwszym poziomie znajduje się duża łazienka ze szklaną kabiną prysznicową oraz sypialnia z garderobą.
POZIOM 2:Na drugi poziom prowadzą drewniane schody barwione specjalnie pod kolor ścian oraz kafli na przedpokoju. Góra, to dwa niezależne duże pokoje, jeden z garderobą za ścianą z drzwi przesuwnych, drugi z wyjściem na ogromny wykafelkowany taras około 30 mkw. znajdujący bezpośrednio nad garażem oraz kotłownią. Dodatkowo łazienka z narożną wanną.
Dom pięknie podświetlony ledowymi halogenami ,właściciele dobudowali do garażu dużą wiatę na drugi samochód z wygospodarowanym miejscem na drewno do kominka. POLECAM I ZACHĘCAM DO OBEJRZENIA GALERII ZDJĘĆ ORAZ BEZPOŚREDNIEJ WIZJI NA NIERUCHOMOŚCI!