OKAZJA na piękne mieszkanie 3 pok. k.Turku

OKAZJA! Na sprzedaż śliczne, przytulne mieszkanie w cichej okolicy Turku. OKAZJA – cena do niewielkiej negocjacji – sprzedam PILNIE! śliczne, przytulne mieszkanie o wysokim standardzie w cichej okolicy.
Miejscowość Brudzyń gm. Brudzew, na wysokości drogi wojewódzkiej nr470 Kościelec – Turek, 9km do centrum Turku. Sprzedaję z powodu wyprowadzki stąd cena okazyjna, mieszkanie w stanie do wprowadzenia– kto pierwszy ten lepszy :)
Mieszkanie spółdzielczo-własnościowe z księgą wieczystą 63 m2 : 3 przestrzenne pokoje na drugim piętrze, w ocieplonym bloku wolnostojącym, z działką na ogródek. Do mieszkania przydzielone są dwa pomieszczenia piwniczne oraz jedno pomieszczenie gospodarcze. Z sypialni wyjście na balkon. Kuchnia osobna, jasna. Łazienka wraz z toaleta w kafelkach, wanna. Podłogi w panelach (pokoje, korytarz) i kafelkach (kuchnia, łazienka), nowe plastikowe okna PCV na wszystkich rolety, ogrzewanie centralne. Mieszkanie nie wymaga remontu i jest dostępne od zaraz.
Spokojna okolica zapewnia ciszę oraz komfort mieszkania. Dogodny dojazd komunikacyjny (autobus gminny). Brudzyń położony w odległości 2km od gminnej miejscowości Brudzew, gdzie znajduje się pełna aglomeracja społeczna jak: Kościół, Szkoła, Przedszkole, Bank, Dom Kultury, Urząd Gminy, Restauracje i sklepy, Apteka, Lekarz pierwszego kontaktu, Straż Pożarna. Warto zauważyć, że miejscowość oddalona jest jedyne 20km od dużego centrum SPA& Rekreacji wodnej Termy w Uniejowie, tak i w niedalekiej okolicy pięknych terenów spacerowo-rekreacyjnych np. nad jeziorem w Przykonie.
Mieszkanie sprzedaję bez pośredników, dlatego proszę o nie kontaktowanie się biur Pośrednictwa Nieruchomości!!! Zapraszam do obejrzenia i polecam -Izabela