OKAZJA ! dom w limanowej dla wymagających, komfort i sielanka

Dom kubatura 976 m3. Uzytkowa ok. 300 m2. Rok budowy 1998 Działka 12a ogrodzona, płaska, zagospodarowana. Dom położony w Limanowej – dzielnica Łososina Górna przy drodze asfaltowej. Do Rynku limanowskiego 5 km. Dom trzykondygnacyjny, ocieplony, 7 pokoi, 2 kuchnie, 3 łazienki dodatkowo 2 toalety . Dach z blachy dachówkowej. Woda i kanalizacja miejskie, prąd – siła, c.o. gazowe. Solary. Stolarka okienna nowoczesna drewniana, Drzwi wejściowe antywłamaniowe. Dom całkowicie wykończony. Na podłogach panele i terakota. Garaż w budynku. 50 m do sklepu, przystanku, poczty. W pobliżu kościół, szkoły, przedszkole, sklepy, bank, przychodnia. Niedaleko rzeka.
Przyziemie: garaż (mieści 2 samochody) z oknami i flizami na podłodze. toaleta, duża pralnia z oknem i wanną, kotłownia c.o. gaz. Osobno pomieszczenie gospodarcze
I poziom: korytarz, przedpokój, łazienka z wanną, osobna toaleta, kuchnia z balkonem, dwa pokoje z czego jeden z wyjściem na balkon.
II poziom: salon ok 40 m2 z 2 oknami i wyjściem na balkon, pokój z wyjściem na taras, łazienka z prysznicem, kuchnia z balkonem.
III poziom: holl z oknem, 2 duże pokoje, łazienka z wanną narożną (z masażem), toaletą, bidetem , z oknem.
Zachęcamy do oglądnięcia osobiście, zdjęcia to jednak tylko zdjęcia.
Cena domu 530 TYS.