Okazja atrakcyjne mieszkanie Będzin Grodziec ul Konopnickiej

Sprzedam dwupokojowe, wyremontowane mieszkanie o powierzchni 39 mkw, położone na pierwszym piętrze w dobrze utrzymanej kamienicy.
Mieszkanie jest o przechodnim układzie pomieszczeń, nadaje się do natychmiastowego zamieszkania.
Wejście do mieszkania zabezpieczone antywłamaniowymi drzwiami.
Układ pomieszczeń: przedpokój z niezależnymi wejściami do salonu i łazienki wyposażonej w kabiną prysznicową, umywalkę z lustrem i toaletę. Salon w kształcie prostokąta z wymurowanym stylowym kominkiem. Z salonu odrębne wejścia prowadzą do sypialni z zabudowaną obszerną garderobą i kuchni z meblami zabudowanymi pod wymiar, dodatkowo wyposażoną w dwukomorową lodówkę.
Mieszkanie środkowe, ciepłe i przytulne wykończone w orientalnym klimacie.
Pokoje w tynkach ozdobnych, na podłogach panele. Kuchnia i łazienka w glazurze, na podłogach terakota i kafle gresowe. Nowe, dobrej klasy okna z galerią na południowy wschód.
Ogrzewanie kominkowe, gaz z własnej butli, ciepła woda z bojlera elektrycznego.
Do mieszkania przynależy wykafelkowane pomieszczenie gospodarcze usytuowane na piętrze , wykorzystywane na pralnię oraz duża piwnica. Podkreślić należy niewielkie koszty utrzymania mieszkania – czynsz jedynie 180 złotych miesięcznie z zaliczkami na fundusz remontowy, wodę i wywóz nieczystości.
Budynkiem zarządza Wspólnota Mieszkaniowa.
Okolica bardzo zielona, spokojna. W pobliżu piękny park, szereg sklepów, przedszkole, szkoła, kościół, przystanek autobusowy.