NOWY PIĘTROWY DOM z GARAŻEM + BUDYNEK Gospodarczy duża działka 3000mkw

NOWY PIĘTROWY DOM z GARAŻEM + BUDYNEK GOSPODARCZY na dużej działce 3000mkw – SPOKOJNA OKOLICA – SPRZEDAM. Nowy dom z garażem o pow. ok.170 mkw do niewielkiego wykończenia + budynek gospodarczy ok.180mkw na dużej działce 3000mkw. DANE OGÓLNE:
Typ działki: siedliskowa o pow. 3.000 mkw ( ogrodzone około 2.000 mkw);
Ogrodzenie:płot drewniany sztachetowy na podmurówce z murowanymi słupkami, pozostałe siatka metalowa na podmurówce ( elementy betonowe ); Nasadzenia: od strony zachodniej żywopłot z żywotnika ( tuje ) drzewo;
Otoczenie: rozproszona zabudowa mieszkaniowo – zagrodowa, pola uprawne, las;
Stan:budynek do niewielkiego wykończenia ( łazienki, kuchnia, podłogi obudowa kominka ); KONDYGNACJE: PIWNICE:brak; PARTER:przedsionek o pow. ok. 5 mkw, holl o pow. ok. 8 mkw, kuchnia o pow. ok. 12 mkw, wc o pow. ok. 2 mkw, salon z kominkiem połączony z jadalnią (z wyjściem na taras) o pow. ok. 36 mkw, pokój o pow. ok. 9 mkw, komunikacja ( schody ) pow. ok. 2,3 mkw, schowek pod schodami o pow. ok 2,1 mkw – łączna pow. parteru – 76,3 mkw; I PIĘTRO: holl pow. ok. 17 mkw, pokój ok. 20 mkw pokój ok. 16.5 mkw pokój 15 ok. mkw, łazienka 9 mkw, komunikacja 2, 5 mkw – łączna pow. po obrysie podłogi ok. 80 mkw pow. normatywna ok. 70 mkw; STRYCH: pow ok.30 mkw; Rodzaj materiału budowlanego: ściana trójwarstwowa – pustak 24 cm, docieplenie styropian 10 cm, pustak max 12 cm tynk mineralny + szlachetny. Stropy: między parterem i I piętrem betonowe, między I piętrem a poddaszem drewniane; DACH: drewniany dwuspadowy z wykuszem, kryty blachodachówką; GARAŻ:w bryle budynku o pow ok. 30 mkw. za garażem kotłownia pow. ok 20,7 mkw. Garaż budowany z pustaka max 24 cm docieplony styropianem + siatka + tynk szlachetny i mineralny; INNE BUDYNKI I INSTALACJE NA DZIAŁCE: wolnostojący murowany budynek gospodarczy do zaadaptowania na magazyn itp. o pow. ok.180mkw; wodociąg podłączony do instalacji wod-kan. w domu, oraz na zewnątrz studnia również z możliwością podłączenia do domu i do wykorzystania w ogrodzie. STAN:
ściany zewnętrzne: w części domowej ściana trójwarstwowa, w części garażowej dwuwarstwowa docieplona styropianem;
ściany wewnętrzne: tak, tynki wewnętrzne: cementowo-wapienne oraz wykonane gładzie gipsowe, pomalowane na biało;
przewody kanalizacyjne: rozprowadzone;
posadzki: docieplone styropianem + wylewki betonowe;
podłogi: wylewka betonowa;
stolarka okienna: nowe okna plastikowe;
stolarka drzwiowa: tak zewnętrzna i wewnętrzna; INSTALACJE WEWNĘTRZNE:
woda zimna: rozprowadzona;
woda ciepła: rozprowadzona – woda ciepła z pieca na ekogroszek i bojlera elektrycznego ew. kominek z płaszczem wodnym;
elektryczna: rozprowadzona;
grzewcza: rozprowadzona z grzejnikami aluminiowymi, w salonie zainstalowany kominek z płaszczem wodnym ( bez obudowy) kanalizacyjna: rozprowadzona;
sanitariaty: w wc na parterze, na pietrze brak, armatura brak. ODBIÓR TECHNICZNY BUDYNKU: tak zrobiony. INNE UWAGI: atrakcyjny dom w malowniczej okolicy, daleko od miejskiego zgiełku. Kontakt z przyrodą – sarny, zające, dzikie ptaki w pobliżu kompleks leśny. Budynek do niewielkiego wykończenia w obecnym sezonie zimowym – ogrzewany!!!