Nowy atrakcyjny dom 200 m

Nowy dom w nowej atrakcyjnej cenie w stanie surowym zamkniętym na kształtnej, optymalnej działce o powierzchni 1000 m2, umiejscowionej przy drodze asfaltowej. Dom w bardzo dobrej lokalizacji na osiedlu Kalinowice/Wólka Panieńska w spokojnej, cichej okolicy umożliwiającej wypoczynek po pracy, a jednocześnie z bardzo dobrym dojazdem do miasta.
Dom zbudowany z bloczków gazobetonowych o grubości 30 cm, co jest bardzo ważne myśląc o minimalizacji kosztów ogrzewania. Strop z płyt żerańskich, który wyróżnia się z pośród innych technologii znakomitym tłumieniem odgłosów i wytrzymałością. Okna 5 komorowe w pięknej okleinie złoty dąb, doskonale komponującej się z każdym kolorem elewacji. Dach pokryty blachodachówką firmy Ruukki (z 40-letnią gwarancją producenta pozwalającą zapomnieć o reperacji dachu). Trwałe orynnowanie.
W budynku znajdują się obszerne wnętrza, dużo światła, architekt z naszym udziałem zadbał o przemyślany układ pokoi. Na parterze umiejscowiono przestronny salon o ekspozycji południowozachodniej, która zapewnia bardzo dużo słońca przez cały dzień, kuchnia z aneksem jadalnym usytuowane od strony wschodniej, pozostałe pomieszczenia to łazienka oraz pokój komputerowy od strony zachodniej. Zwiększono wysokość parteru, aby poprawić wygląd i kubaturę pomieszczeń jak również umożliwić zastosowanie ogrzewania podłogowego. Piętro składa się z trzech jasnych sypialni, garderoby, przestronnej łazienki oraz dodatkowej oddzielnej ubikacji. Również tu znacznie podwyższono ściany poddasza czyniąc z niego pełno użytkowe piętro.
Kolejnymi atutami domu są: obszerna piwnica pozwalająca na instalację pieca węglowego i zgromadzenie opału jak również przechowywanie licznych niezbędnych przy domku jednorodzinnych rzeczy, oraz strych na rzeczy, których nie można przechowywać w piwnicy. Na działce znajduje się studzienka kanalizacyjna jak również wykonano przyłącze energetyczne. Dom posiada dogodne dojście do przystanku autobusowego MPK. Pełna dokumentacja urzędowa oraz budowy. Zapraszam do obejrzenia i zakupu. Więcej informacji e-mail: Powierzchnia zabudowy budynku to 107,7 m2, co daje na 3 poziomach ok 300 m2. Poniżej wielkości powierzchni pomieszczeń na wysokości 2,20 m. Szczegółowa wielkość pomieszczeń
Parter
sień 5,2
hol + schody 12,1
kuchnia + jadalnia 17,1
pokój dzienny 37,7
biblioteka 9,5
łazienka + wc 5,8
Powierzchnia razem 87,3 Poddasze/Piętro
hol 4,43
Sypialnia_1 18,01
Łazienka 10,2
Sypialnia_2 18,06
Sypialnia_3 17,64
Garderoba 6,60
W – C 3,05
Powierzchnia razem 78,01 Piwnica
Pomieszczenie_1 14,3
Pomieszczenie_1a 18,4
Pomieszczenie_2 11,2
Pomieszczenie_3 14,4
Pomieszczenie_3a 11,7
Powierzchnia razem 70,0 Powierzchnia budynku razem 235,3