Nowoczesne M2 pokój + kuchnia z pełnym wyposażeniem

Nowoczesne mieszkanie 1 pokój + kuchnia, po generalnym remoncie w 2010 roku, wymienione wszystkie instalacje elektryczne, w całym mieszkaniu wylewka samopoziomujaca, obniżone sufity w całym mieszkaniu.
KUCHNIA – gładź gipsowa, ściany w dwóch kolorach, glazura na ścianie i podłodze w takim samym kolorze, zabudowa kuchenna pod wymiar w kolorze orzech, oraz czarne szkło, wszystkie urządzenia firmy AMICA.
PRZEDPOKÓJ – gładź gipsowa, ściany w kolorze brązowym z brokatem dającym piękne odblaski, na całej ścianie duże lustro w ramie, duża szafka na buty wykonana pod wymiar w kolore orzech, drzwi wejściowe firmy DIERRE osadzone w podwójnej futrynie, bardzo grube i mocne, kolor orzech.
ŁAZIENKA – glazura zarówno na podłodze jak i na ścianach w tym samym kolorze (w całym mieszkaniu jest ten sam kolor i rozmiar), kabina prysznicowa z masażami, radiem, niebieskim podświetlaniem, pralka WHIRPOOL, szafka łazienkowa zabudowana w ścianie, fronty w kolorze orzech.
POKÓJ – dwie duże szafy zabudowane w karton-gipsie, fronty czarne szkło, pomiędzy szafami dwa wysunięte pawlacze w kolorze orzech, oraz 2 szklane półki, wnęka w jasnej cegle. Druga ściana częściowo w jasnej cegle, na której wisi telewizor, nad nim pawlacz w kolorze orzech. Na podłodze stoi bardzo duża komoda. Wszystkie instalacje AV przeprowadzone kanałami w ścianie. Pozostałe ściany gładź gipsowa, a na niej tynk strukturalny w kolorze jasno szarym, daje świetny efekt. Na podłodze panele w kolorze orzech. W mieszkaniu zostaje MEGA SOFA dł 2,6m (pow. spania 220x200cm. Z pokoju wyjście na mały zadbany balkon. W całym mieszkaniu wymienione grzejniki i okna na kolor ciemnego dębu. Mieszkanie bylo od początku do końca wykonane przez jedną ekipę remontową, pod stałą kontrolą, wykonanie jest idealne.
Zapraszam do oglądania