Nowe domy wolnostojące w Szałszy ul.Ptasia /k.Gliwic

NOWOŚĆ 2014r !!! NOWE DOMY WOLNOSTOJĄCE W SZAŁSZY ul. PTASIA /k.GLIWIC STAN DEWELOPERSKI PEŁNY!!! TYLKO 2 DOMY – JUŻ PRZYJMUJEMY REZERWACJE!!! Oferujemy do sprzedaży atrakcyjnie położone domy jednorodzinne, wolnostojace w Szałszy ul.Ptasia. Dom o powierzchni użytkowej 132,77m2 z garażem jednostanowiskowym położony na działce 644m2 wg projektu Diona Bis. Bardzo ładny i funkcjonalny dom o prostej przemyślanej konstrukcji przeznaczony dla 3-6 osobowej rodziny, o eleganckiej formir i współczesnej estetyce. Budynek parterowy z użytkowym poddaszem, niepodpiwniczony z garażem jednostanowiskowym. Na parterze zlokalizowana przestronna, obszerna strefa dzienna składająca się z kuchni (wg potrzeb może być otwarta lub zamknięta), słonecznej jadalni oraz dużego salonu z bezpośrednim wyjściem na taras i ogród. Dodatkowo na parterze zlokalizowano łazienkę oraz pomieszczenie gospodarcze z kotłownią (c.o gazowe) z dodatkowym wyjściem na ogród dzieki czemu może spełniać dodatkowe funkcje (np.skład narzędzi ogrodowych). W wiatrołapie przewidziano miejsce na dużą szafę wnękową. Garaż ma wygodne wejście bezpośrednio z wiatrołapu.
Na piętrze znajdują się 3 sypialnie oraz duża ustawna lazienka/pokój kąpielowy , pralnia/suszarnia i garderoba. Oferta dotyczy zakupu domu w stanie dweloperskim pełnym / wysoka jakość wykończenia/ zawierający : tynki maszynowe, wylewki (przygotowane pod terakotę/panele), wszytkie instalacje : elektryczna, wod-kan, niskopradowa (domofon, alarm,itp), c.o. gazowe z piecem (ogrzewanie podłogowe w cenie), zagospodarowana działka z humusem, podjazd i podejście pod dom wybrukowane, działka w całości ogrodzona z bramą przesuwną, wszystkie media doporowadzone do domu.
Media : prąd, woda, gaz, szambo. Dojazd drogą gminną asfaltową ,a w ostatnim odcinku utwardzoną w bardzo dobrym stanie.
Polecam!!! Okolica cicha i spokojna, w okolicy nowa zabudowa jednorodzinna. KUPUJACY ZWOLNIONY Z PODATKU PCC 2% – RYNEK PIERWOTNY. Cena zakupu 670tys brutto (istnieje możliwość zakupu w stanie surowym zamkniętym oraz w stanie "pod klucz" indywidualne ustalenia wg kosztorysu)