Nowe domy do wynajęcia Rzeszów, idealny na siedzibę firmy

DOM DO WYNAJĘCIA RZESZÓW
IDEALNY NA SIEDZIBĘ FIRMY NOWOCZESNA BRYŁA WYSOKA JAKOŚĆ MATERIAŁÓW W ofercie biura do wynajęcia nowy dom wolnostojący w Rzeszowie, parter plus piętro z garażem w bryle budynku, powierzchnia 135 m2. Układ pomieszczeń:
parter: komunikacja, pomieszczenie gospodarcze, wejście do garażu, kotłownia, łazienka z toaletą, kuchnia otwarta na salon, z salonu wyjście na taras, schody na poddasze
piętro: komunikacja, trzy pokoje, w tym jeden z balkonem oraz jeden z tarasem, łazienka z toaletą. Budynek wybudowany z wysokiej jakości materiałów, energooszczędny, ogrzewanie piec dwufunkcyjny z zasobnikiem wody, podłogi na parterze wyłożone płytkami, na poddaszu na podłogach deska. Teren ogrodzony, brama wjazdowa, podjazd, chodniczki wyłożone kostką brukową, wszystkie media, dojazd drogą miejską asfaltową. DUŻE MOŻLIWOŚCI REKLAMOWANIA PROWADZONEJ DZIAŁALNOŚCI
NIERUCHOMOŚĆ WIDOCZNA Z GŁÓWNEJ DROGI MOŻLIWOŚĆ DOPOSAŻENIA DOMU POD KLIENTA Cena: 3 500 zł m-c plus media według zużycia.
Jednomiesięczna kaucja zwrotna.
Osoby do kontaktu:
Krzysztof Ogonowski Zapraszamy do zapoznania się z ciekawą ofertą atrakcyjnych cenowo mieszkań nowych i używanych 1,2,3 i 4 pokojowych, oraz domów i działek w interesujących lokalizacjach, osiedle Drabiniaka, Projektant, Zalesie, Słocina, Nowe Miasto, Pobito, Śródmieście, Krakowska, Baranówka, Staromieście, Staroniwa, Załęże i inne.
Mieszkania i domy są już dostępne.
Szczegółowe informacje i zdjęcia na stronie:
http://www.broker-rzeszow.pl Zamieszczone informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. BROKER Nieruchomości domy wynajem rzeszów, Pośrednik Odpowiedzialny Licencja Nr 2115, domy do wynajęcia rzeszów, Zamieszczone na naszej stronie internetowej ogłoszenia nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego a dane w nich zawarte mają charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. lokale na wynajem rzeszów, Opis nieruchomości został przygotowany na podstawie informacji uzyskanych od właściciela, lokale do wynajęcia rzeszów.