nowe bud.-rozkład-os.zamknięte-55m2

Świeżość mieszkania daje się odczuć już od samego początku. Nowe budownictwo to coś więcej, niż tylko brak remontów. Wszystkie nowe elementy będą służyły jeszcze przez wiele lat. Rozkładowe, przestronne mieszkanie spełnia najwyższe oczekiwania. Komfort jaki oferuje, zauważą Państwo już w pierwszym tygodniu mieszkania. Łazienka wyposażona w wannę z hydromasażem, zapewni Właścicielom relaks po ciężkim dniu pracy. W przedpokoju duża szafa typu komandor- oraz wszystkie potrzebne rzeczy będą miały własne miejsce. Główne drzwi wejściowe z atestami antywłamaniowymi będą chroniły Twoją Rodzinę. Dla osób ceniących bezpieczeństwo, dodatkowym zabezpieczeniem są rolety antywłamaniowe. Bezpieczne mieszkanie na zamkniętym osiedlu. Wygodne otwieranie bramy wjazdowej odbywa się automatycznie. Przed budynkiem czeka na Ciebie prywatne miejsce parkingowe. Pobliskie budynki również są nowe, dlatego całe osiedle zachowuje jednakowy, wysoki standard. Wysoka kultura mieszkańców utrzymuje dobre stosunki sąsiedzkie. Szybki i łatwy dojazd do Autostradowej Obwodnicy Wrocławia udogadnia dojazd w inne rejony miasta, np. do Węzła Bielańskiego, na Osobowice, na lotnisko. Opis szczegółowy: Mieszkanie dwupokojowe, o powierzchni 55m2. W skład mieszkania wchodzi: * dwa pokoje (ok. 23 i 11m2) * kuchnia (ok. 11m2) * łazienka z WC (ok. 5m2) * przedpokój (ok. 5m2) Pokoje z panelami na podłodze. Największy pokój z balkonem. Kuchnia z wyłożonymi płytkami na podłodze. Łazienka wyposażona w wannę. Kafelki pokrywają ściany oraz podłogę. Podłoga w przedpokoju wykonana z jasnych paneli. Dwustronność mieszkania o wystawie okien na wschód i zachód. Okna PCV z ozdobnymi listwami. Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze dwupiętrowego budynku. Okolica: Wysoki standard mieszkań w okolicy powoduje że lokalizacja jest bardzo bezpieczna. W pobliżu zlokalizowane są sklepy, poczta, boisko piłkarskie, przedszkole, szkoła podstawowa, Biedronka, CH Factory, Futura Park, Castorama oraz punkty usługowe. Komunikacja: Z najbliższego przystanku odjeżdżają autobusy (107, 119, 241, 319). Bez przesiadek dojedziemy na węzeł komunikacyjny FAT. –
Zainteresowała Cię ta oferta? Chciałbyś dowiedzieć się więcej?
Zadzwoń!
Chętnie udzielę odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania…
Osoba do kontaktu:
Mariusz Sokal
Numer oferty w biurze: HTD-MS-380
Link do pełnej oferty: http://www.hometoday.pl/Mieszkanie_278000zl_55m2_Wroclaw_Fabryczna,221151
* w przypadku kredytowania 100% wartości nieruchomości w jednym z 28 banków w ramach promocji ”Lwia promocja z kredytem”.
Np. dla nieruchomości o wartości 250.000 zł i kwocie kredytu 200.000 zł (80% LTV) wynagrodzenie pośrednika wyniesie jedynie 1.600 zł brutto !
-
Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: 18247