NOWA Gitara SCHECTER Synyster Gates Custom-S Unikat HI-END USA ZAMIANA

# DODAKTOWE ZDJĘCIA:

http://imgur.com/a/Ok59r#28

# Możliwa wymiana
# Mogę wystawić na allegro Witam! Mam do sprzedania NOWĄ gitarę Schecter Synyster Gates Custom S. Jest to najwyższy i najdroższy model gitar firmy Schecter z serii sygnowanej przez gitarzystę Synystera Gatesa (z zespołu Avenged Sevenfold), a zarazem najdroższa gitara w sprzedaży detalicznej Schectera.
Prawdopodobnie jest to jedyny egzemplarz w Polsce. W naszym kraju kupić można tylko modele budżetowe. Polskie firmy nie oferują tej gitary w sprzedaży detalicznej. Najbliższy dystrybutor na Europę, w tym Polskę, to niemiecki Thomann, gdzie gitarę można kupić za ponad 5800 zł!!! Thomman ma bogatą ofertę i tam też można porównać pozostałe modele z serii sygnatur Synystera. Synyster Gates Custom S to absolutny high end, jeśli chodzi o produkty Schectera. Gitara kupiona w USA jako produkt pierwszej kategorii, z kompletnym osprzętem i sprowadzona do Polski. Dokładnie sprawdziłem gitarę, wymieniłem struny. Wszystko działa. Gitara posiada z tyłu fabryczną folię zabezpieczającą na plastikowych przykrywkach. Wysyłam w oryginalnym opakowaniu. Gitara dedykowana do cięższego grania i do wirtuozerii. Ale instrument tej klasy naprawdę uciągnie wszystko. Mahoniowy gryf jest cienki i bardzo wygodny. Kształt korpusu (avenger) firmowany przez Schectera jest przyjazny, a zarazem świetnie wygląda. Gitara nada się do grania hard rocka i heavy metalu jak żadna inna, dzięki połączeniu brzmienia pickupa Invadera (drapieżne, raczej surowe brzmienie) z Floydem i sustainerem. Ten zestaw jest niesamowity, gdyż pozwala na uzyskanie ogromnej ilości wszelkich pisków, zgrzytów , wrzasków, jęków etc. Skala 25,5 ułatwi obniżanie stroju i używanie grubych strun.
Cechą wyróżniającą serię Custom-S jest Seymor Duncan SUSTAINIAC – bardzo droga przystawka (około 900 zł) bazująca na projekcie Sustainera (produkowanego przez Fernandeza). SUSTAINIAC pozwala na „przedłużenie dźwięku w nieskończoność”. Ale to dopiero początek jego możliwości. SUSTAINIAC posiada 3 tryby działania (Sustainer miał tylko 2). Pierwszy przedłuża dźwięk, powoduje że struny drgają i wybrzmiewają. Drugi przekształca wydobyty dźwięk w coś w rodzaju flażoletu, a trzeci pozwala uzyskać pisk podobny do tego, który słychać podczas zjawiska sprzężenia zwrotnego. Jeśli ktoś miał kiedyś w rękach gitarę z sustainerem, ten wie jakie możliwości niesie ten przetwornik. SUSTAINIAC ma też lepsze brzmienie od przystawek Fernandeza. W końcu to Seymour Duncan, razem z EMG i DiMarzio należą do czołowych producentów pickupów. Ta gitara zawiera 2 Duncany z najwyższej półki. Co do jakości brzmienia przystawki przy mostku w tej półce cenowej również trudno mieć wątpliwości. A jeśli chodzi jej specyfikę, to pozwolę zacytować sobie producenta: „Ultra high output humbucker built for aggressive playing styles. Recommended for punk, garage, thrash, metal and other heavy rock styles. Designed for the heaviest tones a passive pickup can produce.” Fani Ozzyego, Iron Maiden, VanHalena Manowara poczują się jak w domu! Floyd Rose series 1000 to jedna z najdroższych serii legendarnego mostka Schallera. Gitara trzyma strój i poradzi sobie z maniakalnym szarpaniem wajchy. Wraz ze strunami elixir, tuner nie będzie potrzebny częściej niż raz na kilkanaście dni. Sam S. Gates nie używa gitar lutniczych, lecz seryjnie produkowanych. To dokładnie ten model, który dziś mam do zaoferowania. Więc ta gitara to coś więcej niż „sygnatura”, której związek z imiennikiem kończy się na nazwie.  Specyfikacja:
 Mahoniowy gryf (set-neck)
 Hebanowa podstrunnica
 Inicjały Synystera Gatesa w formie markerów na gryfie
 24 progi
 Skala 25,5
 Mahoniowy korpus avenger
 Przystawki: Seymour Duncan Invader i Seymour Duncan SUSTAINIAC
 Potencjometry tone, volume
 Przełącznik trójpozycyjny do wyboru przystawek
 Przełącznik trójpozycyjny do wyboru trybu działania pickupa SUSTAINIAC i dwupozycyjny do aktywowania efektu
 Stroiki Grover
 Floyd Rose 1000 series
 Kolor: czerń pokryta srebrnymi pasami