NOCLEGI - mieszkanie z niezależnym wejściem.

cena podana dla 1-osoby/dobę i do negocjacji
Miejscowość Jelenia Góra – Dzielnica JAGNIĄTKÓW
Jagniątków jest turystyczną, górską dzielnicą Jeleniej Góry.
Ta cicha, spokojna, malowniczo położona osada leży w dolinie Wrzosówki na wys. 450-620m. npm Malownicza miejscowość leząca u podnóży Karkonoszy, w której każdy znajdzie dużo ciszy. Jest doskonałą bazą wypadową w pobliskie góry, Przy posesji rozwidlenie szlaków turystycznych, na Śnieżne Kotły, Szklarska Poręba, Łebski Szczyt, Schronisko Szrenica po stronie czeskiej Petrova Bouda itd. W bezpośredniej okolicy znajduje się Muzeum G.Hauptmanna. Zamek Chojnik, na który możemy się wybrać piechotką (około 2,5 h w dwie strony) lub podjechać do Sobieszowa.
Samochodem lub komunikacją miejską można skorzystać z dobrodziejstw całej kotliny Jeleniogórskiej. Do Szklarskiej Poręby można dojechać jedną z proponowanych tras rowerowych lub samochodem (15 km) . Do Karpacza samochodem podróż trwa około 20 minut (20 km), natomiast do Jeleniej Góry czy Cieplic dostaniemy się w 20 minut (15-20 km) .Ciekawą propozycją są wycieczki na drugą stronę Karkonoszy – do Czech (40-50 min, 30-40 km). Mieszkanie składa z -dwóch pokojowi (z pięcioma miejscami do spania) – kuchnią (wyposażona w lodówkę, kuchenkę gazową oraz we wszystkie asortymenty potrzebne do sporządzenia niewielkiego posiłku
-łazienki (prysznic i WC)
Mieszkanie w budynku który posiada trzy kondygnacje na każdą kondygnację osobne wejście. Proponowane mieszkanie jest na I kondygnacji z niezależnym wejściem. Posesja położona z dala od drogi. Na 40 ar działce jest część płaska część lesisto-górzysta. Teren ogrodzony z miejscem do parkowania. Budynek posiada trzy kondygnacje na każdą kondygnację osobne wejście. Do wynajęcia pierwsza i trzecia.