Nieruchomość Sława

SZYBKA DECYZJA O ZAKUPIE = DRASTYCZNA OBNIŻKA CENY! Możliwa płatność w ratach. Mam do sprzedania nieruchomość zabudowaną dwoma budynkami użytkowymi A dz.nr 746 o pow. 175m, budynek B dz.nr 811 o pow. 122m. Budynek A od frontu całkowicie wykończony i funkcjonalny w pełni. Parter najem sklepu Piekarnia – ciastkarnia, I i II piętro 7 pokoi, 3 łazienki, duży elegancki taras 18m – wynajęte dla pracowników zakładów mięsnych w Sławie. Doskonałe położenie, blisko parking, duże natężenie ruchu pieszego, zadbany przyjemny teren, blisko wszelkie udogodnienia, sklepy, szkoły itp. Wartość lokalu podnosi oprócz bardzo wysokiego standardu i miłej architektury obiektu bardzo wysoki czynsz pobierany z obu lokali przez cały rok. Budynek B – w sierpniu obydwa mieszkania ~50m2 w nowym budownictwie od strony parku, doprowadzone do stanu do zamieszkania.
Obydwa budynki są w pełeniprzygotowane i zamieszkałe, z prac wykończeniowych pozostało jedynie ocieplenie nowego budynku.
Obecnie pensjonat zamieszkuje 28 osób, 1 wolne mieszkanie. Docelowo zamieszkać może 34-36 osób.
Obiekt ten to "mamszynka do zarabiania pieniędzy", obecnie daje miesięcznie poselską pensję.
Wynajmowanie sklepu nie ponosi żadnych nakładów od właściciela. Wynajmowane pokoje dla pracownikó są na tej zasadzie że kompletnie wyposażone łóżka daje firma ich zatrudniająca. Przy większym nakładzie pracy i przeznaczeniu obiektu dla turystów dochody należy pomnożyć razy 4. Bardzo dużą zaletą tego pensjonatu jest jego elastyczność w wynajmie i niezależność zarówno budynków jak i poszczególnych mieszkań. Część mieszkań można przeznaczyć dla turystów, część dla pracowników. Cena 1.199.000 obu bydynków. Obiekt wysoko wyceniony przez rzeczoznawcę majątkowego dlatego podatek dochodowy płacony jest w znikomej wartości (duży odpis amortyzacji) – duży zysk prawie bez podatku. Budynek B budowany też pod wynajem. W tym budynku na I piętrze zaprojektowano 2 pokoje + kuchnia i łazienka, 3 pokoje + łazienka na II piętrze. Latem wynajmowane dla wczasowiczów, dużo większy zysk ale trochę pracy przy wynajmie. Zółty budynek – widok od frontu.