Nieruchomość -działka 876 m2 woj. śląskie dla WYMAGAJĄCYCH!

lokalizacja: Mikołów Nieruchomość w dzielnicy bardzo dobrze postrzeganej, w której trwa intensywny proces inwestycyjny, w pobliżu znajduje się osiedle efektownych nowych domów jednorodzinnych. Dogodnie skomunikowana, lokalizacja bez uciążliwości -w oddaleniu od ruchliwych ulic. Działka przylega do lasu, jest ostatnia w kompleksie nowowydzielonym. Są warunki do podłączenia energii elektrycznej, wodociągu, gazu oraz kanalizacji. W planie zagospodarowania przestrzennego nieruchomość przeznaczona pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne. Dostęp do drogi publicznej ulicy Źródlanej zapewniony przez udział w działce drogowej.
Dominuje krajobraz wiejski! Główne zalety działki to: lokalizacja, regularny kształt , optymalna powierzchnia. Dogodny dojazd, na miejscu podstawowe sklepy, szkoła i przedszkole, pełna infrastruktura handlowo-usługowa i oświatowa w centrum Mikołowa odległym o około 3,5 km. Jeżeli wymagasz: ciszy i spokoju, pięknych widoków, zielonych wzniesień oraz równocześnie doskonałej lokalizacji pod względem komunikacyjnym to jest to miejsce dla Ciebie.
W najbliższym sąsiedztwie: ogród botaniczny, lasy, łąki, pola, trasy rowerowe, szkoła, przedszkole, przystanek autobusowy, kościół, sklep spożywczy. Szczegóły telefonicznie lub na email. UWAGA! JESTEM WŁAŚCICIELEM TEJ DZIAŁKI WIĘC OGŁOSZENIE BEZ POŚREDNIKÓW!!!