NAUKA GRY NA PIANINIE. GRATIS 1-sza lekcja. Łódź Centrum - Gdańska

Doktorantka Akademii Muzycznej, nauczycielka gry na fortepianie w SZKOLE MUZYCZNEJ udzieli lekcji gry na pianinie dla dzieci (od 4-go roku życia), młodzieży i dorosłych. Nauka od podstaw lub kontynuacja. Pomoc w ćwiczeniu dla dzieci uczęszczających do szkół muzycznych. Każdy styl muzyczny. Możliwy dojazd do domu ucznia. Doświadczenie pedagogiczne.
Pierwsza niezobowiązująca lekcja GRATIS! Raz w tygodniu zajęcia z kształcenia słuchu GRATIS! (dla zainteresowanych) Udział w koncertach Lekcje na markowym fortepianie Cena lekcji – 30 zł. Dla zainteresowanych – istnieje możliwość zrobienia międzynarodowych certyfikatów z zakresu umiejętności gry na fortepianie/pianinie ABRSM (http://pl.abrsm.org/en/home) WAŻNE! Pierwszy etap nauki Twojego dziecka jest niezwykle istotny! Złe ustawienie aparatu gry (rąk) będzie kłaść się cieniem na dalszą edukację dziecka, dlatego ważne jest, aby Twoje dziecko uczył SECJALISTA (absolwent akademii muzycznej w klasie fortepianu z doświadczeniem pedagogicznym). Absolwenci rytmiki, teorii muzyki, kompozycjii i innych instrumentów innych niż fortepian nie powinni uczyć gry na pianinie!
Zobacz jak graja moi uczniowie, laureaci konkursów pianistycznych (skopiuj link który znajduje się poniżej i wklej go do przeglądarki): youtube.com/watch?v=pb7FTdTSilg youtube.com/watch?v=EWzklNeTefE