Nakło nad Notecią, dom z dużą działką, ul. Długa, OKAZJA!!!

Na sprzedaż piętrowy, wolnostojący dom 100 m2, z dużą działką 1650 m2 w mieście Nakle nad Notecią Dom ma możliwości, wygląd domu mieszkalnego, i jest wybudowany jak mieszkalny, ale formalnie ma miano domu gospodarczego, więc po formalnym przemianowaniu go na mieszkalny stanie się domem mieszkalnym Posiada wszelkie instalacje, ogrzewanie, itp. W całym domu jest instalacja prądu, C.O.(centralne ogrzewanie) – ogrzewanie węglowe, oraz woda i kanalizacja przyłączona z domu znajdującego się obok U góry – piętro, nadające się do zamieszkania.
Znajdują się tam na piętrze: WC, pomieszczenie na kuchnie, dwa pokoje. (na całym piętrze są założone nowe grzejniki) A na dole – parter, na działalność lub po małym remoncie również do zamieszkania.
Znajdują się tam na parterze: dwa pomieszczenia , piec C.O. firmy ZĘBIEC, z dmuchawą, sterownikiem, itp. (na całym parterze są założone okna plastikowe oraz drzwi aluminiowe Więc będzie można w nim zamieszkać lub przeznaczyć na działalność gospodarczą Dom ma wymiary: długość 10m x szerokość 5m Dom jest moją własnością! Nie jestem pośrednikiem! Dom jest z roku 1985 i jest w dobrym / bardzo dobrym stanie technicznym Przy domu znajduje się duży garaż blaszany oraz wiata Na działce, oprócz domu znajduje się piękna altana Posesja jest ogrodzona!!!
Ładne położenie – Nakło nad Notecią, ul. Długa Wszędzie blisko: na Rynek – 500 metrów
do Biedronki – 200 metrów
do Lidla – 400 metrów
do Medicusa – os. Chrobrego – 200 metrów
do Szkoły Podstawowej nr 2 – 200 metrów
do Kościoła św. Stanisława – 300 metrów
do Urzędu Miasta i Gminy – 300 metrów
do Przedszkoli Wesoła Piątka i Donald – 200 i 400 metrów
do przystanku PKS do Bydgoszczy – 200 metrów
do PKP – 500 metrów
do PKS – 900 metrów
do Biedronki nr 2 – 700 metrów
do Polo Market – 700 metrów
do Netto – 1200 metrów
do Tesco – 1200 metrów
itp. ODLEGŁOŚĆ DO BYDGOSZCZY (Prądy/Miedzyń) to TYLKO 20 km, a do CENTRUM BYDGOSZCZY 27 km Cena 135000 zł. Sprzedam. lub zamienię / zamiana
na działkę budowlaną w Bydgoszcz (Miedzyń)
OKAZJA!