Najlepszy Rodzic - szkolenie dla rodziców

Bądź Najlepszym Rodzicem! Dzieci niektórych z nas osiągają niesamowite wyniki w nauce. Są grzeczne, nieziemsko grzeczne, idealnie grzeczne. Cieszą się życiem i wyrastają na rozsądnych i sukcesywnych ludzi. Potrafią nauczyć się czegokolwiek w czasie, w którym inni nie nauczą się niczego. Potrafią zrozumieć jak rodzic powie im "nie" lub "nie możesz". Wykonują swoje obowiązki i z radością pomagają swoim rodzicom. Z dnia na dzień są coraz szczęśliwsze i mądrzejsze. Każdy rodzic chce mieć takie relacje z dzieckiem jakie mają one ze swoimi rodzicami. I Ty zdajesz sobie sprawę, że to od Ciebie zależy czy Twoje dziecko i Twoje relacje z nim będą właśnie takie.
I zauważasz, czytając to, że ten model, dziecka, które radzi sobie świetnie teraz i będzie radziło sobie świetnie do końca życia, jest czymś, czego pragniesz dla tego, kto jest w Twoim życiu najważniejszy. Chcesz być lepszym rodzicem i możemy Ci w tym pomóc! Ba! Możemy Ci ZAPEWNIĆ, że będziesz lepszym rodzicem, który sprawia, że jego dziecko jest mega szczęśliwe i jednocześnie wykonuje obowiązki i uczy się żyć od najlepszego rodzica na ziemi (Ciebie!).
Nasze dwudniowe seminaria dla rodziców, którym naprawdę zależy, nauczą Cię:
- jak radzić sobie w trudnych sytuacjach z dzieckiem, w momentach, w których ono krzykiem wyraża swoje niezadowolenie, a Ty nie potrafisz wyjaśnić mu czemu nie może tego dostać (z jakiegoś powodu "nie mamy pieniędzy" tutaj nie wystarczy)
- jak nauczyć go wykonywania obowiązków
- jak motywować go do rzeczy, które i tak musi zrobić, w taki sposób, żeby CHCIAŁ JE ROBIĆ
- jak pomóc mu w nauce tak, żeby podnieść jego wyniki kilkukrotnie (nauczysz się strategii efektywnego uczenia się i nauczysz się jak mu je przekazać)
- jak pomóc mu w nauce języka obcego
- jak podnieść jego samoocenę
- jak usunąć stres przed publicznymi wystąpieniami i kontaktem z ludźmi
- jak poprawić swoje relacje z nim, tak, żebyście mogli zrozumieć się nawzajem i być całkowicie szczęśliwi Będzie wymagało to od Ciebie pracy. Będzie to wymagało od Ciebie bycia lepszym niż jesteś obecnie. Będziesz musiał coś zmienić, żeby ono było lepsze. I tylko jeśli zależy Ci na tym, żeby wychować wspaniałego człowieka, wiesz, że warto zainwestować tak niewielkie pieniądze i odrobinę więcej czasu przychodząc na nasze szkolenie!
Terminy szkoleń:
- pierwsze szkolenie: 5-6 grudnia 2013r* (rezerwacje do 1. grudnia 2013) – drugie szkolenie: 12-13 grudnia 2013r* (rezerwacje do 8. grudnia 2013)
Liczba miejsc ograniczona do 30 na każdym szkoleniu!
Koszta:
- przedpłata na konto 50zł w celu rezerwacji miejsca (w razie nie przybycia na szkolenie przedpłata nie ulega zwrotowi)
- 200zł tuż po przybyciu na pierwszy dzień szkolenia Bądź najlepszym rodzicem! Zainwestuj w siebie i swoje dziecko! Zarezerwuj miejsce już dziś!
więcej info: rusekcoaching.pl *terminy mogą ulec niewielkiej zmianie, w razie takowej zmiany zadzwonimy do państwa i poinformujemy o nowym terminie lub zwrócimy pieniądze za rezerwację miejsca