Na sprzedaż kamienica w centrum Wielunia! BS-439

Do sprzedania nieruchomość o przeznaczeniu mieszkalno-użytkowym położonej na działce 900 m2 z przybliżoną powierzchnią użytkową 680 m2 zlokalizowaną w centrum miasta Wielunia przy ul. Świętej Barbary, w województwie łódzkim. Obiekt bardzo dobrze skomunikowany. Położony jest przy drodze krajowej numer 45, blisko licznych sklepów, targu, osiedli domków jednorodzinnych. W dalszej odległości znajdują się urzędy miejskie, banki, szkoły.
Miejsce to charakteryzuje się dużym ruchem kołowym oraz pieszym. Proponowana nieruchomość składa się z: 7 mieszkań, garażu, czterech lokali użytkowych na parterze z wejściem od ulicy, budynku gospodarczego, miejscem do parkowania pojazdów. Budynek wyposażony jest w instalację: elektryczną wodno-kanalizacyjną. Istnieje możliwość podłączenia ogrzewania miejskiego. Istnieje możliwość podłączenia ogrzewania miejskiego. Zapraszamy do umówienia się na prezentację.
Doradca prowadzący ofertę:
Tomasz Brzeziński Numer oferty w biurze: BS-439 Inne oferty naszego biura można znaleźć na stronach: www.wielun1.wgn.pl Treść niniejszego ogłoszenia została sporządzona na podstawie oświadczeń i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa i winna być interpretowana jako informacja o której mowa w art.71 KC.