Mikser mixer SAMSON L3200 z kejsem SUPER OKAZJA!!!

SPRZEDAM SAMSON L3200 z zawodowym kejsem
Świetny wysokiej jakości dźwięk. OKAZJA!!!
L3200 – Koncertowa konsoleta mikserska z czterema szynami sygnałowymi
Miksowanie tworzy muzykę
Inżynier dźwięku powinien mieć taką samą relację ze swoją konsoletą, jak muzyk ze swoim instrumentem: w obydwu przypadkach muszą być one komfortowe i intuicyjne w każdej sytuacji. To było jedno z głównych założeń, jakie towarzyszyło nam podczas dwuletnich prac konstrukcyjnych nad naszą konsoletą mikserską L3200.
Dlatego też zastosowaliśmy 100 mm tłumiki na wszystkich jej kanałach i grupach. Każdy z tłumików pewnie czuć pod palcem, a jego płynne działanie przypomina reakcję znaną z pracy na konsoletach studyjnej jakości. To powoduje, że możemy komfortowo pracować w różnego typu sytuacjach z jednoczesną lepszą kontrolą nad każdym niuansem występu.
Zaprojektowaliśmy też duże podświetlane przyciski wyciszenia (mute), które ułatwiają operowanie na konsolecie i kontrolowanie jej pracy w słabo oświetlonych klubach oraz teatrach. Dodatkowo dostępne są dwa duże 12-segmentowe mierniki LED dla głównego miksu, grup oraz trybu PFL/AFL. Zapewniliśmy nawet w tych mikserach możliwość stworzenia różnych ustawień efektów, dzięki czemu możemy zastosować różne zestawy efektów wykonawcom, gdy wymaga tego określona sytuacja. A w przypadku, gdy zaistnieje potrzeba użycia dodatkowych efektów oprócz tych, które oferuje nam wbudowany DSP, możemy skorzystać z bogatego zestawu gniazd wysyłkowych, przesyłając sygnał do zewnętrznych efektów umieszczonych w rackach.
Elastyczność wymagana we współczesnych nagłośnieniach Live
Doskonały w odniesieniu do potrzeb instalacji stacjonarnych, zwłaszcza w klubach, szkołach, teatrach lub kościołach, model L3200 to 32-kanałowa profesjonalna konsoleta mikserska z czterema szynami sygnałowymi. Znając potrzeby w zakresie większej liczby torów wysyłki sygnałów aux, wprowadziliśmy 6 wysyłek aux, które umożliwiają stworzenie maksymalnie 8 miksów monitorowych oraz efektów.
Wygodny w użyciu i funkcjonalny system talkback zapewnia bezproblemową komunikację na scenie. Dodatkowo konsoleta posiada stereofoniczne wyjścia główne typu XLR oraz 1/4 cala oraz monofoniczne wyjście XLR, które jest sprzężone z regulowanym filtrem dolnoprzepustowym, co pozwala na jego użycie jako wyjścia subwoofera.
L3200 oferuje 24 kanały mikrofonowo – liniowe z przedwzmacniaczami oraz 4-pasmowymi korektorami barwy. Dodatkowo konsoleta posiada 4 kanały stereofoniczne, z których dwa dysponują przedwzmacniaczami mikrofonowymi, co zapewnia znakomity poziom kontroli oraz wszechstronność zastosowań.
Również z funkcjonalnością USB
Uwzględniając fakt coraz większego udziału komputerów we współczesnym audio, wprowadziliśmy funkcjonalność USB, która umożliwia nagrywanie i odtwarzanie sygnałów z użyciem komputera. A w przypadku, gdzie jest dostępnych kilka konsolet mikserskich z USB, model L3200 oferuje możliwości stworzenia całkowicie niezależnego miksu stereo dla cyfrowego wejścia/wyjścia USB.
To oznacza, że w przeciwieństwie do wielu innych mikserów w tym segmencie, nasz miks USB nie jest zablokowany w głównym miksie. Połączenie funkcjonalności USB oraz dużej liczby wysyłek aux umożliwia też przesłanie wcześniej przygotowanych ścieżek podkładu do głównego nagłośnienia oraz monitorów jako miksu stereo. Dzięki łączności USB te ścieżki z podkładem mogą być wcześniej nagrane z wykorzystaniem DAW i odtwarzane bezpośrednio z komputera.
Właściwości
32 kanały wejściowe (24 mono)
XLR Mic: 24 kanały mono + 4 kanały stereo
Charakterystyka częstotliwościowa: 20 Hz – 20 kHz
Masa: 18,1 kg (39,70 lbs)
Wymiary (W x S x G): 162 mm x 1014 mm x 533 mm (6,38" x 39,92" x 20,98")
4 stereofoniczne wejścia liniowe
24 gniazda insertowe
Duże podświetlane przyciski wyciszenia (mute)
Gniazda insertowe stereo
4 grupy z insertami
3-pasmowy korektor barwy z parametrycznym środkiem
6 wysyłek Aux
Podwójny DSP ze 100 cyfrowymi multiefektami
2 stereofoniczne powroty toru aux
USB I/O (z wysyłek aux lub głównego miksu)
Trymer czułości wejściowej dla każdego kanału
Filtr dolnoprzepustowy 24 dB przy 75 Hz
Etc…